Žygis pėsčiomis į Šiaulių sporto klubą ,,Atžalynas“

 

       2022-05-11 dieną 9.30 val. ,,Svajoklių“ grupės vaikai su auklėtojomis išsiruošė į pažintinę kelionę į sporto klubą ,,Atžalynas“. Keliavome pėsčiomis, grožėdamiesi pavasariu, pasikartodami kelių eismo taisykles, aptardami kelio ženklus. 10.30 val. kelionės tikslas – pasiektas! Ten mus sutiko treneris Stanislovas Kulikauskas – ramus, tvirtas vyras, nutiesęs kelią ne vienam sportininkui. Jis papasakojo apie dziudo sporto šaką, parodė, kuo ji žavi ( keletą sportinių elementų), aptarė aprangą, dziudo sporto šakos laimėjimų diržų spalvas ir pakvietė sportuoti ant tatamio. Treneris greitai įgavo vaikų pasitikėjimą! Vaikai aktyviai atliko apšilimo mankštą, įdomias sportines užduotis, žaidė estafetes, judrius žaidimus. Sportavo ,,kitaip“ – ant minkštos dangos, su kojinaitėmis ir labai didelėje erdvėje. Reikėjo pamatyti, kiek emocijų, susikaupimo, sportinio ryžto ( laimėti) vaikai pademonstravo Aktyviai judėjo visą valandą!!! Susitikimą vainikavo aktyviausių vaikų apdovanojimas             ( lydimas audringų aptarimų)

        Kelionė atgal…buvo ilgesnė…O gal jėgos išseko??? Nukeliavome 2km 560m. O sporto klube – dar tiek pat! Buvo įdomu, nauja ir aktyvu!!! Todėl pietų miegas buvo kaip niekad saldus.            

     Aurelija Gudaitienė

                                                                                            

 

                                                                                              

Paieška

Renginių kalendorius

Birželio  2022
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30  

Prisijunkite

Prisijunkite

Mes Facebook’e

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
© 2022 Šiaulių l-d „Coliukė“
NEĮGALIESIEMS