Virtualus eTwinning projekto  partnerių susitikimas

Šiais mokslo metais naujoje European School Education „eTwinning“ platformoje prasidėjęs eTwinning  projektas „Anzelmui Matučiui 100“,  suvienijęs 25 projekto partnerius iš įvairių Lietuvos ir Lenkijos ugdymo įstaigų jau baigėsi virtualiu tarptautiniu eTwinning projekto  partnerių susitikimu, kurio metu vaikai kartu su mokytoja Asta Želioniene pasisveikino, pristatė savo įstaigą, grupę, šalį, o po to visi pasirinkta technika „kūrė“ gėlių puokštes ir pasveikino poetą su jo 100 –osiomis gimimo metinėmis.Tai jau antrasis šio projekto vaido susitikimas. Pirmą kartą „Bildukai“  susitiko su partneriais prieš pat Velykas, šoko bendrą šokį „Gintariniai riešutai“ pagal A. Matučio eilėraštį, žaidė „Kahoot“ viktoriną „Ką žinai apie Anzelmą Matutį“, pagal  instrukciją piešė kiškius, juos įgarsino Chatterkid programėle ir sveikino draugus su artėjančiomis šventėmis. Velykinis sveikinimas. Projektas visus mokslo metus padėjo priešmokyklinukams  interaktyviai, įdomiai, inovatyviai pažinti A.Matučio kūrybą ir plėsti vaikų tarpkultūrinį  bendradarbiavimą, pilietinį ugdymą, integraliai ugdyti visas kompetencijas, reikalingas tolimesniam sėkmingam vaiko ugdymui (si).

Eilėraščių iliustracijų knyga

„Girios abėcėlė“

Paieška

Laisvos vietos

Ankstyvojo amžiaus gr. – 0
3 m. amžiaus gr. – 0
3-4 m. amžiaus gr. – 0
5 m. amžiaus gr. – 0
Priešmokyklinėje gr. – 1

Renginių kalendorius

Birželio  2023
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30  

Prisijunkite

Prisijunkite

Mes Facebook’e

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
© 2023 Šiaulių l-d „Coliukė“
NEĮGALIESIEMS