VIRTUALUS EKOLOGINIS PROJEKTAS – PARODA „ŽALIASIS OLIZIUKAS/GREEN GRASS HEADS“

„Bildukai“ – tarptautinio ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų, mokytojų ir tėvų virtualaus ekologinio projekto – parodos ,,ŽALIASIS OLIZIUKAS/GREEN GRASS HEADS“ dalyviai. Projekto-parodos tikslas- išplėsti vaikų žinias apie pagrindines augalo dalis, svarbiausias jų dygimo ir augimo sąlygas, priežiūrą; skatinti vaikų saviraišką, kūrybiškumą, išradingumą, taikant ugdymo procese STEAM metodą: tyrinėti, eksperimentuoti, stebėti, konstruoti, matuoti; sudaryti sąlygas atsiskleisti kūrybinei saviraiškai įvairiomis priemonėmis, išreiškiant savo idėjas ir sumanymus, naudojant kuo natūralesnes medžiagas, antrines žaliavas kuriant oliziuką; plėtoti gerosios patirties sklaidą tarp Lietuvos ir kitų šalių ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų. Bildukų tėveliai parūpino medžiagų: pjuvenų, sėklų, o grupėje pasidalinę į komandas –sukūrėme nuostabius oliziukus, kuriuos laistėme ir stebėjome , kaip auga oliziukų „plaukai“. Projekte –parodoje dalyvavo dalyvavo daugiau 250 įstaigų, tad buvo galimybė pasisemti idėjų kitiems metams.

PU mokytoja Asta Želionienė

Paieška

Renginių kalendorius

Birželio  2022
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30  

Prisijunkite

Prisijunkite

Mes Facebook’e

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
© 2022 Šiaulių l-d „Coliukė“
NEĮGALIESIEMS