Vaikų konferencija „Saugus, aktyvus ir sveikas“

Lapkričio 30 d. priešmokyklinukas Kajus Žvingelis kartu su mokytoja Asta Želioniene dalyvavo  nuotolinėje respublikinėje priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų ir pradinių klasių mokinių konferencijoje „Saugus, aktyvus ir sveikas“, kurią organizavo   Šiaulių „Romuvos“ progimnazija. Konferencijos tikslas – suteikti mokiniams fizinio aktyvumo ir sveikatos tausojimo žinių, gilinant žinias apie įvairias sporto šakas, judriuosius žaidimus, fizinį aktyvumą, ugdant sveikos gyvensenos įgūdžius ir įpročius gaminant patiekalus bei puoselėti vaikų bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius.

Konferencijoje dalyvavo  dalyviai iš Vilniaus, Raseinių, Šiaulių miesto ir rajono. Konferencijoje Kajus  turėjo galimybę pajudėti ir pašokti, klausant kitų pranešimų papildyti savo žinių bagažą apie fizinį aktyvumą bei sveiką gyvenseną, atsakinėti į klausimus  ir pirmą kartą skaityti pranešimą „Įkvėpti judėti „, kurį parengti padėjo mokytoja Asta ir mama Vikinta. Savo pristatymą Kajus  užbaigė savo sugalvotu šūkiu „Aš visada judu!“.

Paieška

Laisvos vietos

Ankstyvojo amžiaus gr. – 0
3 m. amžiaus gr. – 1
3-4 m. amžiaus gr. – 0
5 m. amžiaus gr. – 0
Priešmokyklinėje gr. – 1

Renginių kalendorius

Vasario  2023
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28  

Prisijunkite

Prisijunkite

Mes Facebook’e

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
© 2023 Šiaulių l-d „Coliukė“
NEĮGALIESIEMS