Tolerancijos diena

Lapkričio 16-oji tarptautinė Tolerancijos diena. Šiais metais Tarptautinės Tolerancijos dienos simbolis –  Tolerancijos Dėlionė! Dėlionės tema reiškia nedideles detales, kurias sujungus į vieną visumą, gauname piešinį ar paveikslą tam tikra tema. Šių metų temą padiktavo mintis, jog mūsų visuomenė – kaip dėlionė, sudaryta iš skirtingų gabalėlių, kurias sujungus – gauname visos visuomenės paveikslą. Visuomenę sudaro skirtingi žmonės pagal amžių, lytį, socialinę padėtį, išsilavinimą, pažiūras, pomėgius, gyvenimo būdą ir t.t. Priešmokyklinio ugdymo grupė „Bildukai“ šiemet Tolerancijos dieną šventė kartu su eTwinning projekto „Žaidžiu, kuriu, pasaulį atrandu“ partneriais iš Kauno mokyklos-darželio „Šviesa“, Kėdainių lopšelio-darželio „Pasaka“, Alytaus lopšelio-darželio „Girinukas“, Vilkaviškio lopšelio-darželio „Pasaka“ .Webinaro metu „Bildukai“ kartu su pedagoge Asta Želioniene pristatė savo įstaigą, grupę, pamokė draugus lietuvių liaudies dainos „Grybai, Grybai“, kartu  žaidė, mankštinosi, o paskui vienu metu dėliojo Tolerancijos dėlionę ir parodė savo draugams. O kai grupėje apsilankė socialinė pedagogė Aistė, vaikai jau žinojo, kokią dieną šiandien šventė, dalinosi savo įspūdžiais, dėliojo žodį TOLERANCIJA ir dėlionę-širdelę.

Paieška

Renginių kalendorius

Kovo  2021
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  

Prisijunkite

Prisijunkite

Mes Facebook’e

Steigėjas

Steigėjas
© 2021 Šiaulių l-d „Coliukė“
NEĮGALIESIEMS