Tarptautinis projektas „Tik trys raidelės, bet daug žodelių“

Šiaulių lopšelio-darželio „Coliukė“ mokytojos Asta Želionienė, Ligita Petkuvienė ir Aurelija Bersėnaitė dalyvavo tęstiniame tarptautiniame virtualiame ikimokyklinio, priešmokyklinio, pradinio ir specialiojo ugdymo įstaigų vaikų žodinės raiškos projekte „Tik trys raidelės, bet daug žodelių – 3“, kurį organizavo  Šiaulių lopšeliai-darželiai „Trys nykštukai“, „Voveraitė“. Projekto tikslas- puoselėti lietuvių kalbą, lavinti vaikų fonologinį suvokimą, tobulinti garsinės analizės ir sintezės įgūdžius, turtinti būdvardinį žodyną, formuoti kalbos gramatinį taisyklingumą jau nuo ikimokyklinio amžiaus. Užduotis- iš pateiktų trijų valstybinių automobilių numerių raidžių kombinacijų (LEP, KRD, DGA ir pan.) sugalvoti žodį (daiktavardį) su nurodytomis raidėmis ir parinkti jam apibūdinimus iš tų pačių duotų raidžių. Projektui pateikti darbai : „Gandras“( Smiltė, 4 m), „Dramblys“( Goda, 6 m.), „Krokodilas“ ( Jokūbas, 6 m.).Užduotis ir smagi, ir pilna iššūkių, nes sugalvoti būdvardžių, juos derinti tokio amžiaus vaikams tikrai nėra taip paprasta.

Daugiau apie projektą:

Paieška

Laisvos vietos

Ankstyvojo amžiaus gr. – 0
3 m. amžiaus gr. – 0
3-4 m. amžiaus gr. – 0
5 m. amžiaus gr. – 0
Priešmokyklinėje gr. – 1

Renginių kalendorius

Birželio  2023
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30  

Prisijunkite

Prisijunkite

Mes Facebook’e

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
© 2023 Šiaulių l-d „Coliukė“
NEĮGALIESIEMS