Tarptautinis projektas „Kartu paskaitykim knygelę“

Sausio mėnesį antrus metus iš eilės „Bildukai“ dalyvauja tarptautiniame projekte „Kartu paskaitykim knygelę“. Projekto tikslas – skatinti šalies ir užsienio lietuvių vaikų skaitymą bei domėjimąsi lietuvių rašytojos Evelinos Daciūtės kūryba, ugdyti kūrybiškumo ir komunikavimo kompetencijas. Projekto dalyviai – šalies bei užsienio lietuvių ikimokyklinio, priešmokyklinio amžiaus vaikai bei pradinių klasių mokiniai ir jų mokytojai. Šių metų projekte dalyvavo 1 306 mokytojai ir keliskart daugiau mokinių. Projektą organizavo bei koordinavo Kelmės „Kūlverstuko“ lopšelio-darželio specialioji pedagogė ir logopedė G. Gajauskienė. Projekto partneriai – Kelmės rajono savivaldybės Žemaitės viešoji biblioteka, Kelmės švietimo pagalbos tarnyba, Kelmės rajono savivaldybės. Projekto dalyviai turėjo galimybę pasirinkti norimą autorės knygą ir, atsižvelgdami į ugdytinių amžių, gebėjimus, organizuoti įvairias veiklas, susijusias su perskaitytų knygų istorijomis.

„Bildukai“  susipažino su šiomis rašytojos knygomis: „ Laimė yra lapė“, „Ševeliūra“, Meškių istorijomis: „ Svajonių sodas“ , „Lubinų labirintas“, „Paslapčiausia paslaptis“. Bildukai skaitė namuose, grupėje, bibliotekoje, piešė, lipdė, mokėsi skaičiuotę, o  E.Daciūtės kūrybos, žinių įtvirtinimui sužaidė mokytojos Ligitos šiam projektui sukurtą atminties žaidimą  ir    Kahoot viktoriną „Laimė yra lapė“, o  projektas apibendrintas vaikų refleksija wordart.com įrankiu.

Projekto akimirkos https://www.youtube.com/watch?v=H001xsdaiio

 

Mokytojos Asta Želionienė, Ligita Petkuvienė, Jūratė Valinčienė.

 

Paieška

Laisvos vietos

Ankstyvojo amžiaus gr. – 0
3 m. amžiaus gr. – 0
3-4 m. amžiaus gr. – 0
5 m. amžiaus gr. – 0
Priešmokyklinėje gr. – 1

Renginių kalendorius

Kovo  2023
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  

Prisijunkite

Prisijunkite

Mes Facebook’e

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
© 2023 Šiaulių l-d „Coliukė“
NEĮGALIESIEMS