Tarptautinis eTwinning projektas „An International Advent Calendar“ („Tarptautinis Advento kalendorius“)

„Bildukų“ grupės vaikai kartu su mokytoja Ligita Petkuviene prisijungė prie tarptautinio eTwinning projekto „Tarptautinis Advento kalendorius“ (angl. „An International Advent Calendar“).  Projekto tikslas – daugiau sužinoti apie Europos šalių kultūrą ir skirtingus Kalėdų papročius, sukuriant tarptautinį Advento kalendorių su užduotimis ir žaidimais vaikams. Vaikai domėjosi   partnerių šalių:  Lenkijos, Graikijos, Rumunijos, Italijos Kalėdų tradicijomis, dalinosi savo tradicijomis ir papročiais su kitų šalių vaikais. Kiekvieną gruodžio dieną „atidarinėjo“ virtualų Adventinį kalendorių ir atliko įvairias smagias užduotis: žaidė Kalėdinius stalo žaidimus, šoko bendrus Kalėdinius šokius, šventiškai fotografavosi, piešė ir gamino atvirukus, kuriuos išsiuntė Graikijos vaikams. Praplėtė žodyną įvairių kalbų žodžiais apie Kalėdines šventes.

Laisvos vietos

Ankstyvojo amžiaus gr. – 0