Tarptautinė Miego diena

Kovo 17 dieną ,,Svajoklių“ grupės vaikai ir auklėtojos minėjo Tarptautinę Miego dieną. Diena prasidėjo KITAIP: išplėstomis vaikų akimis ir klausimais: ,, -Ar tikrai rengtis pižamas?“, ,,-Ar dabar eisime miegoti?“, ,,-Kodėl?“ ir pan. Pamačius auklėtojos aprangą – ,,pasidavė“ provokacijai.

Ugdomosios veiklos vyko grupės ir miegamojo erdvėse. Diskutavome apie miego svarbą žmogaus organizmui, apie ištikimus miego palydovus –pižamas, patalynę, miego akinius, ausų kamštukus, sapnų gaudykles, pasakas, valgį prieš miegą… ,,Miegodami“ mokėmės Justino Marcinkevičiaus eilėraščio ,,Dėdė miegas“, klausėme audio pasakos ,,Kas kaip miega?, kūrėme sapnus, skaičiavome pagalves, žaidėme judrius ir ramius žaidimus, dainavome lopšines, spalvinome pižamas ir net …valgėme su pižamomis.

Sužinojome, kad vaikams rekomenduojama miego trukmė – iki 12 val. ( auklėtojoms ir tėveliams – pakanka 7-8 val.) Palyginome, kad žmogui miegas, kaip kompiuteriui –išvalymas) ( ir viskas tapo aišku). Vakarop, įvertinę dieną ,,Puikiai“, pagalvojome, kad galėtume taip ir dažniau ,,pamiegoti“.

Auklėtoja Aurelija Gudaitienė

Paieška

Renginių kalendorius

Rugsėjo  2022
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30  

Prisijunkite

Prisijunkite

Mes Facebook’e

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
© 2022 Šiaulių l-d „Coliukė“
NEĮGALIESIEMS