,,Sveikatiada 2021 – Olimpinės sporto šakos“

„Bildukų“ grupės vaikai dalyvavo Šiaulių lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas“ organizuotoje  respublikinėje ikimokyklinių įstaigų priešmokyklinio, ikimokyklinio ugdymo grupių interaktyvioje viktorinoje ,,Sveikatiada 2021 – Olimpinės sporto šakos“. Interaktyvios viktorinos tikslas: skatinti ikimokyklinio, priešmokyklinio amžiaus vaikus domėtis olimpinėmis sporto šakomis per praktinę, kūrybinę ir žaidybinę veiklą plėtojant fizinio aktyvumo ir bendradarbiavimo įgūdžius. Komandos sudėtis: „Bildukų“  grupė ir PU pedagogės Asta ir Ligita, kurie turėjo atlikti namų darbus pagal renginio organizatorių pateiktas užduotis:  pristatyti komandos pavadinimą, kuris sudaromas iš „RAIDŽIŲ JOGOS“, sukurti plakatą su pasirinkta sporto šaka, sportuoti, žaisti judrius žaidimus, lenktyniauti estafetėse, išmokti pagal video  „Pigvinukų mankštą“,  išbandyti interaktyvias užduotis, dėlioti virtualias dėliones. Kovo 16 d. „Bildukų“ komanda kartu su pedagoges pavaduojančia socialine pedagoge Aiste jungėsi į virtualų susitikimą, kurio metu svėrė skirtingo dydžio kamuolius, sprendė kryžiažodį, kartu mankštinosi ir pasitikrino žinias „Kahoot!“ viktorinoje „Olimpinės sporto šakos“.

Paieška

Renginių kalendorius

Balandžio  2021
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30  

Prisijunkite

Prisijunkite

Mes Facebook’e

Steigėjas

Steigėjas
© 2021 Šiaulių l-d „Coliukė“
NEĮGALIESIEMS