STEAM. Tautiškos pynės vijimas Kovo 11-osios proga

Vykdant darželio projektą „Tau, Lietuva“ buvo suplanuota daug įvairių veiklų: darželis buvo puošiamas tautiniais elementais, organizuojamos paukštelių marginimo dirbtuvės, įvairūs renginiai ir akcijos. Viena iš veiklų –  STEAM veikla „Tautiškos pynės pynimas“.

Kad būtų smagiau pinti – užsibrėžėme tikslą – ne mažiau 30 metrų (tiek, kiek atkurtai Lietuvai metų). Projektas prasidėjo prašymu bendruomenei: pasidalinti savo nebenaudojamais žaliais, raudonais ir geltonais marškinėliais, megztiniais, šalikais ir pan. Įvairių atraižų mums taip pat padovanojo įmonė „Garbaris“.Vyko intensyvus darbas paruošiant surinktas medžiagas pynimui. Tačiau dėl paskelbtos gripo epidemijos, šiek tiek pasikeitė renginio forma: virvės buvo pinamos atskirais grupėse, matuojamos įvairiausiais būdais, jas panaudojant vyko įvairūs žaidimai. Priešmokyklinės grupės vaikai buvo labai išradingi ir virvę išmatavo kitais būdais: virvė buvo tokia ilga, kad į ją tilpo 63 vaikų pėdos, 19 sėdinčių vaikų ir net 100 vaikų delnų.

Nupintos pynės papuošė darželio teritorijoje esančius medžius.

Ar buvo pasiektas tikslas?

O taip!

Viso visose grupėse  buvo nupinta 68 metrai tautiškos pynės!

Paieška

Renginių kalendorius

Balandžio  2020
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30  

Prisijunkite

Prisijunkite

Mes Facebook’e

Steigėjas

Steigėjas
© 2020 Šiaulių l-d „Coliukė“
NEĮGALIESIEMS