STEAM projektas „Budinkim Žemę ritmingai“

Lopšelyje-darželyje „Coliukė“ vasario –  kovo mėnesiais vyko ilgalaikis STEAM projektas, įtraukęs visus darželio vaikus (net ir esančius namuose dėl karantino), auklėtojas ir tėvus. Sumanymo koordinatorė – meninio ugdymo mokytoja Rita Banė. Projekto tikslas – ugdyti vaikų kūrybiškumo, muzikalumo, prigimtinio ritmo pojūtį. Veiklų metu grupėse vyko mušamųjų instrumentų gamyba. Vaikai iš antrinių žaliavų (kavos ir sausainių dėžučių, plastikinių kiaušinių, medinių šaukštelių, ledų pagaliukų, balionų, traškučių dėžučių ir pan.) gamino perkusinius muzikos instrumentus: barškučius, marakas, šeikerius, būgnus, lėkštes.  Buvo nepamiršta ekologijos tema: vyko pokalbiai apie tai,  kodėl reikia neskubėti išmesti daiktų, kaip galime juos panaudoti antrą kartą ir prikelti naujam gyvenimui. Projekto „Budinkim Žemę ritmingai“ finalas įvyko kovo 17 dieną – pagamintais instrumentais vaikai budino žemę darželio kieme – visi kartu sugrojo muzikinį kūrinį „Dainelė“. Vaikai grojo ne vieni – kartu su muzikos grupės „Ritmas kitaip“ vadovu Arūnu bei būgnininku Justu. Šis laikas projekto užbaigimui pasirinktas neatsitiktinai – taip buvo paminėta pasaulinė Žemės diena. Esame įsitikinę – kad šviečiant pavasario saulei pabudinome žemę ritmingai!

Paieška

Renginių kalendorius

Balandžio  2021
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30  

Prisijunkite

Prisijunkite

Mes Facebook’e

Steigėjas

Steigėjas
© 2021 Šiaulių l-d „Coliukė“
NEĮGALIESIEMS