STEAM kūrybinės dirbtuvės „JUODA-BALTA“

„Svajoklių“  ir „Bildukų“ grupių vaikai dalyvavo respublikiniame projekte“  STEAM kūrybinės dirbtuvės „JUODA-BALTA“, kurį organizavo Šiaulių lopšelis-darželis „Žirniukas“. Projekto tikslas–integruojant STEAM į ugdymą, suteikti galimybę vaikams aktyviai tyrinėti pasaulį, vis daugiau sužinoti bei atrasti juos supančioje aplinkoje „juoda-balta“ spalvas. Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Sigita Petrulienė  su „Svajokliais“ lauke tyrinėjo sniegą, įtvirtino spalvas „juoda-balta“, sąvokas „didelis -mažas“ žaisdami, su lego kaladėlėmis,konstruodami, parinkdami tinkamą detalę pagal dydį. “Bildukai su priešmokyklinio ugdymo mokytoja Asta Želioniene susipažino su „Šešėlių teatru“, dalyvavo, stebėjo, iš kur ateina ir pasirodo šešėlis, koks jo judėjimo įspūdis, kaip plokščia kartoninė lėlė prieš apšviestą ekraną virsta šešėliu, o vaidindami pasaką „Ropė“, vaikai ugdė vaizduotę, pasakojimo, kalbėjimo, bendravimo įgūdžius, gebėjimą istoriją perteikti vaizdais.Šis projektas -tai puiki galimybė bendradarbiauti tarp šalies pedagogų, dalintis gerąją patirtimi, pasisemti naujų idėjų STEAM srityje.

STEAM Kūrybinių dirbtuvių „Juoda-balta“ video:

https://www.youtube.com/watch?fbclid=IwAR0KzPEpsFbDPd6M_pFRIPMpyzlQ21m1DY9V-Jqb0kFqQpmH4aDJLj8LBQE&v=P6YOKqn5e8I&feature=youtu.be

Paieška

Renginių kalendorius

Sausio  2021
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Prisijunkite

Prisijunkite

Mes Facebook’e

Steigėjas

Steigėjas
© 2021 Šiaulių l-d „Coliukė“
NEĮGALIESIEMS