Startuojame ilgalaikiame  projekte „Sveikata visus metus 2021“

„Coliukai“ įsijungė į projektą „Sveikata visus metus 2021“. Projekto organizatorius – Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras,  partneris – Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras. Projekto tikslas – padėti vaikams įgyti bendrą sveikatos suvokimą, ugdyti sveikatai naudingus gebėjimus, įpročius bei nuostatas, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, paskatinti juos rinktis sveiką gyvenimo būdą. „Coliukai“ jau pradėjo sveikatos užduočių  kelionę, o šio mėnesio iššūkis “Šiandien esu labai turtingas, nes esu sveikas“. Įsijungė visos lopšelio-darželio grupės: „Nykštukai“,„Čiauškučiai“,“Smalsučiai“ sportavo ir atliko mankštą, „Svajokliai dėliojo sveiko maisto piramidę, „Kodėlčiukai“- kalbėjo apie savo kūną ir mokėsi pažinti savo kūno dalis, o priešmokyklinukai „Bildukai“ ne tik išbandė jogos pratimus,  lauke rogučių sportą ir ledo ritulį,  žinias apie sveikus-nesveikus maisto produktus pagilino žaisdami internetinius mokomuosius žaidimus išmaniojoje SMART lentoje, bet ir „Minčių lietaus“diskusijoje išsakė savo mintis, pastebėjimus : „Ar galima nusipirkti sveikatą?, „Ar  aš turtingas, jeigu sveikas“.

 

 

Paieška

Renginių kalendorius

Birželio  2021
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30  

Prisijunkite

Prisijunkite

Mes Facebook’e

Steigėjas

Steigėjas
© 2021 Šiaulių l-d „Coliukė“
NEĮGALIESIEMS