Startuoja Lietuvos mažųjų žaidynės ( LTMŽ)

Džiugi naujiena, kad didžiausias Lietuvoje vaikų fizinio aktyvumo skatinimo projektas “Lietuvos mažųjų žaidynės” pasiruošęs startuoti, o “coliukai” jau antrus metus dalyvauja šiame projekte, kurio  tikslas-didinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, tenkinant prigimtinį judėjimo poreikį ir skatinti Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, profesinę paramą ir pagalbą, ugdant sveikus ir fiziškai aktyvius vaikus. Šiemet projekte  dalyvauja 325 švietimo įstaigos iš 47 savivaldybių ir beveik 32000 vaikų. Vasario 2 d. LTMŽ projekto koordinatorės  įstaigoje: mokytojos Aurelija Gudaitienė ir Asta Želionienė dalyvavo įvadinėje Projekto konferencijoje „Nenustokime judėti“, kur prie zoom vaizdo konferencijos prisijungė daugiau negu 500 mokytojų iš visos Lietuvos.VII-sezoną iškilmingai pasveikino šio projekto globėja pirmoji ponia Diana Nausėdienė, Lietuvos Tautinio olimpinio komiteto (LTOK) prezidentė Daina Gudzinevičiūtė, o projekto eigą, naujovės pristatė RIUPKKA prezidentė Audronė Vizbarienė. Konferencija buvo labai naudinga ir įdomi, o mokytojos dabar galvoja, kaip saugiai  ir masiškai surengti I-ąjį LTMŽ etapą, kuriame galėtų dalyvauti viso darželio  vaikai.

Paieška

Renginių kalendorius

Birželio  2021
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30  

Prisijunkite

Prisijunkite

Mes Facebook’e

Steigėjas

Steigėjas
© 2021 Šiaulių l-d „Coliukė“
NEĮGALIESIEMS