Skirkite 1,2 % darželiui!

Nuoširdžiai dėkojame, kad kiekvienais metais 1,2% gyventojų metinių pajamų mokesčio skiriate Šiaulių lopšeliui-darželiui „Coliukė“. Ši finansinė parama – didelė paspirtis gerinti formaliojo ir neformaliojo ugdymo kokybę, atnaujinti ir modernizuoti edukacines ir mokymo(si) aplinkas, stiprinti lopšelio-darželio materialinę bazę. Pernai surinktos lėšos (600 eur.) buvo panaudotos mokymosi erdvių atnaujinimui (būsimai „Išmaniojo Coliuko laboratorijai“ nupirktas televizorius, programavimo bitutė, kitos vaikų eksperimentams reikalingos priemonės).

Kreipiamės į Jus prašydami skirti 1.2 proc. GPM paramą ir 2021 m. (už 2020 metus). Jūsų parama labai reikalinga įstaigos bendruomenei, kad galėtume ir toliau modernizuoti mokymosi ir laisvalaikio erdves. Norime, kad vaikams lopšelyje-darželyje būtų jauku, miela ir saugu. Labai vertiname Jūsų supratingumą ir geranoriškumą. Šiemet surinktas lėšas skirtume vaikų lauko terasos įrengimui.

KAIP PATEIKTI PARAMĄ?

1,2 % GPM galite skirti iki 2021 m. gegužės 3 d. Prašymus galima pateikti tik elektroniniu būdu  per VMI Elektroninę deklaravimo sistemą  (www.deklaravimas.vmi.lt). EDS.

Daugiau informacijos čia

Jei norėtumėte skirti 1,2 proc. paramą internetu:

1. ČIA prisijunkite prie Elektroninės deklaravimo sistemos (EDS) .
    2. Viršutiniame horizontaliajame EDS meniu pasirinkite „Deklaravimas“, tada kairiajame vertikaliame meniu – „Pildyti formą“.
    3. Pasirinkite „Prašymas skirti paramą“.
    4. Užpildykite FR0512 v.4 formą tiesiogiai EDS portale.
    5. Formoje užpildykite asmeninius duomenis bei šiuos laukelius, (!) pažymėtus laukelius užpildyti būtina:

(!) 5 Mokestinis laikotarpis – 2020
(!) 6S Mokesčio dalį skiriu paramos gavėjams – Šiaulių lopšelis-darželis ,,Coliukė“
(!) E1 Gavėjo tipas – 2
(!) E2 Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 190526047
(!) E4 Mokesčio dalies dydis (procentais) – iki 1,2
E5 Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio – vėliausiai iki 2024 m. [pildoma tik norint paramą skirti ilgiau kaip 1 metus]

Jei norėtumėte skirti 1,2% paramą naudojantis VMI mobiliąja programėle:

e. VMI pristatymas

1. Atsisiųskite programėlę iš „App Store“ arba „Google Play“.
  2.  Pasirinkite EDS Deklaracijos ir prisijunkite.
  3. Spauskite „Paramos skyrimas“ ir „Pildyti naują“.
  4. Užpildykite paramos skyrimo laukelius pagal aukščiau pateiktus duomenis.

Kad mūsų įstaigą pasiektų Jūsų parama, privalote pateikti ir metinę pajamų deklaraciją VMI.

Jei pildant kiltų neaiškumų ar turėsite kitų klausimų skambinkite tel.nr. 868377662 arba rašykite el. laišką adresu  darzelis.coliuke@splius

Direktorė Eugenija Vaičaitytė

Balandžio  2021