Skelbiama atranka ikimokyklinio auklėtojo darbo vietai pagal neterminuotą darbo sutartį

Ikimokyklinio auklėtojo darbo vieta pagal neterminuotą darbo sutartį

2021-10-01 iki 2021-10-14  skelbiama atranka ikimokyklinio ugdymo auklėtojo darbo vietai užimti Šiaulių lopšelyje – darželyje ,,Coliukė“ , įmonės kodas – 190526047

Mokyklos pavadinimas: Šiaulių lopšelis – darželis ,,Coliukė“.

Pareigybės pavadinimas: ikimokyklinio ugdymo auklėtojas.

Darbo krūvis: 1etatas.

Darbo sutarties rūšis: neterminuota

Kvalifikaciniai reikalavimai ikimokyklinio ugdymo auklėtojui:

1. turėti aukštąjį (aukštesnįjį įgytą iki 2009 metų, ar specialųjį vidurinį, įgytą iki 1995 metų) išsilavinimą ir būti baigęs vieną iš mokytojų rengimo ikimokyklinėms įstaigoms studijų krypties programų ir turėti pedagogo kvalifikaciją. Gebėti įvertinti kalbos raidos ypatumus, kalbos ir kitus komunikacijos sutrikimus, mokinių specialiuosius poreikius.
  2. Gerai mokėti lietuvių kalbą, jos mokėjimo lygis turi atitikti Valstybinės kalbos mokėjimo kategorijų, patvirtintų Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2003 m. gruodžio 24 d. nutarimu Nr. 1688 ,,Dėl Valstybinės kalbos mokėjimo kategorijų patvirtinimo ir įgyvendinimo“, reikalavimus.
  3. Mokėti naudotis IKT ir jas valdyti (technologinis raštingumas);
  4. Mokėti bent vieną iš trijų Europos Sąjungos kalbų (anglų, prancūzų, vokiečių) ne žemesniu kaip

B1 kalbos mokėjimo lygiu.

Privalumas – pedagoginio darbo patirtis ikimokyklinio ugdymo įstaigoje.

Dokumentai, kuriuos būtina pateikti pretendentams:

• prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
  • asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
  • išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
  • gyvenimo aprašymą;
  • pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją (jei toks reikalavimas nustatytas Lietuvos Respublikos švietimo įstatymo 48 straipsnyje);
  • pedagoginių ir psichologinių žinių kursų išklausymo dokumento kopiją (jei toks reikalavimas nustatytas Lietuvos Respublikos švietimo įstatymo 48 straipsnyje);
  • pretendentai atrankai gali pateikti buvusių darboviečių rekomendacijas.

Dokumentus galima pateikti asmeniškai, registruotu laišku arba elektroniniu paštu.

Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui.

Pretendentų pateikti dokumentai registruojami.

Pretendentų atrankos būdas – pokalbis.

Dokumentai pateikiami iki 2021-10-14  d. 16 val.

(dokumentams priimti nustatomas 14 kalendorinių dienų terminas, įskaitant paskelbimo dieną).

Atrankos data: 2021-10-15 d. 13.30 val.

Darbo sutarties rūšis: neterminuota.

Darbo užmokestis: mokamas pagal Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymą, atsižvelgiant į kvalifikacinę kategoriją ir pedagoginio darbo stažą.

Darbo laikas:  36 val. per savaitę, pagal nustatytą darbo grafiką.

Įdarbinama: nuo 2021 m. spalio mėn. 18d.

Dokumentus pateikti adresu:

Lopšelis-darželis ,,Coliukė“