Šiaulių sporto gimnazijos mokiniai „matuojasi“ profesijas darželyje

Darželyje apsilankė Šiaulių sporto gimnazijos  8 klasės mokiniai, kurie susipažino su logopedo ir priešmokyklinio ugdymo profesijomis. Šis vizitas – tai profesinio veiklinimo forma, kuri leidžia mokiniams susipažinti su įstaigos darbu, pagrindinėmis veiklomis, vidaus tvarka. Apsilankę pas logopedę Ligitą, mokiniai sužinojo, kas svarbiausia logopedo darbe, kaip padėti vaikams taisyklingai tarti garsus, mokyti taisyklingos kalbos pradmenų. Ir nors atrodo, kad taisyklingai ir sklandžiai kalbėti, rašyti, skaityti turėtume visi, bet iš tikro tai labai sudėtingas darbas, kurį dirbti reikia nuo pat ankstyvojo amžiaus, t.y. darželyje.                                                                                                     Aštuntokai aplankė ir „Bildukų“ grupės vaikus. Mokytoja Asta atskleidė šios profesijos ypatybes. Kaip nepaprastai svarbu paruošti savarankišką, atsakingą, kritiškai mąstantį būsimąjį pirmoką. „Bildukai“ nepaprastai apsidžiaugė gimnazistų vizitu, bei sužinojo, kad norint lankyti šią gimnaziją reikia gebėti derinti sportą su mokymųsi. Tikimės, kad tai ne paskutinis vizitas ir sporto gimnazijos mokiniai aplankys mus dar ne kartą.

Paieška

Laisvos vietos

Ankstyvojo amžiaus gr. – 0
3 m. amžiaus gr. – 0
3-4 m. amžiaus gr. – 0
5 m. amžiaus gr. – 0
Priešmokyklinėje gr. – 1

Renginių kalendorius

Kovo  2023
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  

Prisijunkite

Prisijunkite

Mes Facebook’e

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
© 2023 Šiaulių l-d „Coliukė“
NEĮGALIESIEMS