Šiaulių Miesto priešmokyklinio ugdymo grupių interaktyvus rytmetys „Kaip pažinti Lietuvą 2023 “

Kovo 11-osios proga mūsų įstaigos „Bildukai“ jungėsi į Šiaulių miesto priešmokyklinio ugdymo grupių interaktyvų rytmetį „Kaip pažinti Lietuvą“, kurį trečius  metus organizuoja Šiaulių lopšelis –darželis „Coliukė“ ir priešmokyklinio ugdymo mokytojos Asta Želionienė ir Ligita Petkuvienė. Šio rytmečio tikslas- – skatinti Šiaulių miesto priešmokyklinio ugdymo pedagogų tarpusavio bendradarbiavimą, kuriant užduotis ir organizuojant interaktyvų rytmetį. 14 PU grupių  atsitiktine tvarka  buvo suskirstytos į poras, o kovo 10 d. 10 val.   vieningai jungėsi į virtualius susitikimus. “Bildukai“  virtualiai susitiko su Šiaulių lopšelio-darželio „Žirniukas“ priešmokyklinukais ir jų mokytojomis. Susitikimas šventiškai prasidėjo Lietuvos himnu,   grupių prisistatymais, o paskui paeiliui vieni kitiems uždavė po 3 klausimus. Vaikai pagilino ir įtvirtino žinias apie Šiaulių miestą,  pagal daiktus-simbolius bandė teisingai įvardinti kalendorines šventes, atpažinti lietuvių liaudies instrumentus: kankles, birbynę, skudučius, atkoduoti užkoduotus klausimus apie Lietuvą: kas yra Lietuvos prezidentas, ilgiausia  Paskui pasiskirstę komandomis  kūrė plakatą „Lietuvos žemėlapis“ iš  programėlės blockposters.com  sukarpytų Lietuvos kontūro dalių, o šventę vainikavo- sušoktas kartu bendras šokis.  Idėja suburti priešmokyklinio ugdymo mokytojus ir priešmokyklinukus susitikti virtualioje erdvėje ir pagilinti bei pasitikrinti žinias apie Lietuvą, iš tiesų pasiteisino, nes ir vaikai, ir mokytojos  dalinosi savo įspūdžiais, patyrė patriotinių jausmų, džiugių emocijų, įgijo naujos patirties, bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžių, o svarbiausia- kartu  išmaniai šventė Lietuvos gimtadienį!

Paieška

Laisvos vietos

Ankstyvojo amžiaus gr. – 0
3 m. amžiaus gr. – 0
3-4 m. amžiaus gr. – 0
5 m. amžiaus gr. – 0
Priešmokyklinėje gr. – 1

Renginių kalendorius

Kovo  2023
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  

Prisijunkite

Prisijunkite

Mes Facebook’e

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
© 2023 Šiaulių l-d „Coliukė“
NEĮGALIESIEMS