Seminaras „Programos „eTwinning“ galimybės ir patarimai pildant eTwinning mokyklos paraišką“

2019-2020, 2021-2022 metais mūsų darželis pelnė eTwinning mokyklos vardą. Tai ne tik asmeninis įvertinimas individualiems mokytojams už jų sėkmingą veiklą dalyvaujant projektuose bet ir pripažinimas visai mokyklos komandai už puikius pasiekimus programoje „eTwinning“. Šios apdovanotos mokyklos – tai pirmosios pripažintos lyderės šiose srityse: skaitmeninės veiklos, el.saugumo veiklos, inovatyvių ir kūrybinių pedagoginių metodų, personalo tęstinio profesinio tobulėjimo skatinimo, personalo ir mokinių mokymosi bendradarbiaujant veiklų skatinimo. Šis įvertinimas skatina nuolat tobulėti pastarosiose srityse, kokybiškai vykdyti eTwinning projektus, dalintis patirtimi tarp kolegų ir žinoma semtis žinių iš kitų.

Sausio 12 dieną, PU mokytoja Ligita Petkuvienė dalyvavo nuotoliniame eTwinning seminare „Programos „eTwinning“ galimybės ir patarimai pildant eTwinning mokykla paraišką“. Seminaro lektorė –  programos eTwinning ambasadorė Telšių apskrityje Giedrė Raudonienė pasidalijo įspūdžiais iš tarptautinės Erasmus+ konferencijos Lisabonoje, Portugalijoje. Ji pabrėžė, jog pasaulio kompleksiškumas, įtrauktis, kalbų mokymasis yra šiandieniniai prioritetai. Daugiakultūriškumas reikalingas mokymuisi visam gyvenimui. Dalyvavimas eTwinning projektuose padeda siekti šių tikslų.

Lektorė pasidalino patarimais, kaip kokybiškai pildyti paraišką eTwinning mokyklos kokybės ženkleliui gauti. Patarimai labai praktiški, suprantami, o seminaro pabaigoje lektorė ir švietimo mainų paramos fondo projektų koordinatorės Eglė Venckutė ir Marija Bakaitė išsamiai atsakė į rūpimus klausimus, ypatingai po atsinaujinusios eTwinning platformos.

Laisvos vietos

Ankstyvojo amžiaus gr. – 0