Saugesnio interneto diena „Bildukų“ grupėje

Vasario 9-ąją, visame pasaulyje, švenčiama saugesnio interneto diena. Ši diena įvairiais renginiais pažymima visame pasaulyje, siekiant atkreipti visuomenės dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinant saugesnį, ypač vaikų ir jaunuolių, naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis. Saugumas internete ypač aktualus šiomis dienomis, kai pakankamai nemažai laiko ugdymas(is) vyksta nuotoliniu būdu.

„Bildukų“ grupė taip pat paminėjo šią dieną. Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Ligita Šapienė prisijungė prie tarptautinio eTwinning projekto „Kompiuteris ir sveikata. Kaip aš mokiausi namuose“, skirto saugesnio interneto dienai. Vaikai žiūrėjo filmukus apie internetą, saugaus elgesio jame taisykles; namie su tėveliais galvojo savo šeimos saugaus elgesio taisykles, įvairiomis technikomis kūrė, puošė draugiško interneto simbolį – mėlynąjį meškutį. Nepamiršo aptarti ir taisyklingo sėdėjimo ir laikysenos prie kompiuterio ypatumus.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Asta Želionienė eTwinning projekto „ Žaidžiu, kuriu, pasaulį atrandu“ Twinspace erdvėje kartu su projekto partneriais taip pat dalinosi naudingomis nuorodomis, edukacinėmis pamokėlėmis  apie saugų internetą, sukurtų žaidimų ir dėlionių nuorodomis. Bildukai kūrė savo „saugius“ kompiuterius, dalinosi, kokius žaidimus žaidžia ir kas yra saugu ir nesaugu, kokie pavojai slypi vaikams internete.

 

Paieška

Renginių kalendorius

Kovo  2021
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  

Prisijunkite

Prisijunkite

Mes Facebook’e

Steigėjas

Steigėjas
© 2021 Šiaulių l-d „Coliukė“
NEĮGALIESIEMS