RESPUBLIKINĖ  PRIEŠMOKYKLINIO AMŽIAUS VAIKŲ KONFERENCIJA „SMART VAIKAI“

Kovo 22 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filiale vyko respublikinė praktinė priešmokyklinio amžiaus vaikų konferencija „SMART vaikai“, kurią koordinavo Šiaulių lopšelis-darželis „Coliukė“ ir Romuvos progimnazija, o organizavo šių įstaigų  priešmokyklinio ugdymo mokytojos. Čia dalyvavo „Bildukų“ komanda: Viltė, Kajus, Tauras, Andrėja, kuriuos paruošė mokytojos Asta Želionienė, Ligita Petkuvienė. Konferencijos tikslas- pristatyti skaitmeninius įrankius, kuriuos naudoja vaikai įvairiose ugdymos (si) veiklose. Konferencija vyko hibridiniu būdu: nuotoliu savo pranešimus skaitė priešmokyklinukai su mokytojomis iš Kauno mokyklos-darželio „Šviesa“ ir dvi priešmokyklinukų grupės iš Alytaus lopšelio-darželio „Šaltinėlis“, o gyvai bibliotekoje dalyvavo priešmokyklinukai iš lopšelių-darželių „Coliukė“, „Žirniukas“, VšĮ „Mūsų kiemelis“ ir trys Romuvos progimnazijos komandos.   „Bildukų“ komanda pristatė programėlę „ Chatter Pix“, su kuria galima „prakalbinti“ bet kurį programėle nufotografuotą paveikslėlį ar savo piešinį. Vaikai pristatė šios programėlės instrukciją ir savo „įgarsintus“darbus: avatarus, augintinius ir kt. Buvo smagu ne tik susitikti, susipažinti, bendrauti, dalyvauti, skaityti pranešimą, šokti, dainuoti, medituoti, bet sužinoti ir išbandyti skaitmeninius įrankius, kuriuos naudoja kitų įstaigų ugdytiniai.

Paieška

Laisvos vietos

Ankstyvojo amžiaus gr. – 0
3 m. amžiaus gr. – 0
3-4 m. amžiaus gr. – 0
5 m. amžiaus gr. – 0
Priešmokyklinėje gr. – 1

Renginių kalendorius

Birželio  2023
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30  

Prisijunkite

Prisijunkite

Mes Facebook’e

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
© 2023 Šiaulių l-d „Coliukė“
NEĮGALIESIEMS