„QR kodų panaudojimas kasdieninėje veikloje“

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Asta Želionienė ir PU mokytoja ir logopedė Ligita Petkuvienė dalyvavo respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų projekte „QR kodų panaudojimas kasdieninėje veikloje“. Ligita su vaikais atkodavo užduotis  logopedo kabinete – atliko artikuliacinę mankštą, įtvirtino taisyklingą garso tarimą, atkodavę ir žaisdami interaktyvų žaidimą, mokėsi taisyklingai derinti linksnius. Šitaip užduotis atlikti smagiau, juk kaip smalsu, kas slepiasi už QR koduko.

Asta su vaikais vartė mokytojos sukurtą  e-knygą, skaitė mįsles bando įminti, o atsakymą sužinodavo, naudodami QR ir brūkšninių kodų skaitytuvą. Veiklos tikslas-įminti mįsles, naudojant QR ir brūkšninių kodų skaitytuvą, turtinti žodyną medžių, miško gyvūnų pavadinimais, skatinti kalbinį aktyvumą, rišlią kalbą, aktyvinti vaizduotę, apibendrinantį mąstymą, analizuojant ypatumus ir požymius, lavinti skaitmeninius įgūdžius, pažintinius gebėjimus, padėti patirti pažinimo ir atradimo džiaugsmą. e-knyga:

  https://read.bookcreator.com/KHse9…/B0OyEpzNQ3ybLiNZN9Yx2g

Paieška

Laisvos vietos

Ankstyvojo amžiaus gr. – 0
3 m. amžiaus gr. – 1
3-4 m. amžiaus gr. – 0
5 m. amžiaus gr. – 0
Priešmokyklinėje gr. – 1

Renginių kalendorius

Vasario  2023
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28  

Prisijunkite

Prisijunkite

Mes Facebook’e

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
© 2023 Šiaulių l-d „Coliukė“
NEĮGALIESIEMS