Projektas „Žaidžiu ir mokausi su „Kahoot!“

„Ar šiandien žaisime „Kahoot?“-tokį klausimą dažnai galima išgirsti priešmokyklinio ugdymo grupėje, nes „Bildukams“ žaisti šias viktorinas labai patinka. Pedagogėms Astai ir Ligitai, išbandžiusioms šį internetinį įrankį, kilo idėja suburti priešmokyklinio ugdymo mokytojus  bendram projektui.  Projektą „Žaidžiu ir mokausi su „Kahoot!“ organizavo  Šiaulių lopšelis-darželis „Coliukė“. Koordinatorė – Ramūnė Kriskuvienė, Šiaulių lopšelio-darželio „coliukė“ pavaduotoja ugdymui, organizatorės – Asta Želionienė – priešmokyklinio ugdymo pedagogė – metodininkė, Ligita Šapienė – logopedė – metodininkė. Projekto partneris -Šiaulių miesto savivaldybės švietimo centras. Projekto tikslas- sukurti ugdomuosius žaidimus pasitelkiant internetinį įrankį „Kahoot!“, sužaisti kartu su savo ugdytiniais ir pasidalinti sukurta inovatyvia viktorina. Įtvirtinti žinias žaidžiant „Kahoot!“ viktoriną iš tiesų yra labai įdomu, nes tai padeda ugdyti vaikų dėmesio sutelktumą, mokėjimą priimti savarankiškus sprendimus, komandinio žaidimo įgūdžius, skaitmeninio raštingumo kompetenciją. Džiugu, kad į projektą įsijungė ne tik priešmokyklinio ugdymo pedagogės iš Šiaulių, Kauno, Kėdainių, kiti pedagogai, dirbantys su priešmokyklinukais: logopedai, judesio korekcijos pedagogė, bet ir mūsų įstaigos specialistės: socialinė pedagogė Jovita, logopedė ir  specialioji  pedagogė Justina, meninio ugdymo mokytoja Rita. Pedagogėms, dalyvavusioms šiame projekte bus išsiųstos padėkos ir e- katalogas.

Galutinis projekto rezultatas –bookcretor.com  įrankiu sukurta e-knyga, kurioje- 20 pedagogų sukurtų „Kahoot!“ viktorinų.

 „Žaidžiu ir mokausi su „Kahoot!“ galite vartyti čia: https://read.bookcreator.com/KHse9HbcL7cfuQBW0R8G7sa4tw03/K6zebO_aSBynfwpXl6Ehvw

Paieška

Renginių kalendorius

Rugsėjo  2020
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30  

Prisijunkite

Prisijunkite

Mes Facebook’e

Steigėjas

Steigėjas
© 2020 Šiaulių l-d „Coliukė“
NEĮGALIESIEMS