STEAM: PROJEKTAS „LAUKO ŽAIDIMAI“

 

Coliukai“- respublikinio ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų vaikų aktyvių-pažintinių veiklų projekto ,,Lauko žaidimai“ dalyviai. Projektą inicijavo ir organizavo Kauno rajono Raudondvario lopšelio-darželio ,,Riešutėlis“. Tikslas – bendradarbiaujant ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojams skatinti vaikų  aktyvių-pažintinių veiklų organizavimą bei įgyvendinimą lauko aplinkose. Projektas vyko visą birželio mėnesį, į kurį įsijungė ir mūsų auklėtojos. „Čiauškučių“ grupės auklėtoja Sigita su vaikais lankstė lėktuvėlius, plukdė juos, ant akmenukų piešė boružes, auklėtoja Aurelija su „Nykštukų“ grupės vaikais ant akmenukų piešė bitutes,  kūrė paveikslą „Vasarėlės grožis“ iš augalų, pasigamino   „gamtos seklių“  apyrankes, o „Bildukų“ grupės vaikai su priešmokyklinio ugdymo pedagoge Asta piešė ant akmenukų sraiges, kūrė „Vasaros paveikslą“  iš gamtinės medžiagos, pasigamino lauko žaidimą-„Kryžiukai-nuliukai“. Šis projektas paskatinto ieškoti ir pritaikyti naujas, netradicines, vaikams patrauklias, pažintines veiklos formas lauko aplinkoje,  mokytojus dalintis gerąja patirtimi organizuojant aktyvias, pažintines vaikų veiklas – žaidimus lauke ir svarbiausia- skatinti teigiamas vaikų emocijas, potyrius aktyviai žaidžiant, kuriant lauke. Bus sukurta ir metodinė lauko žaidimų  idėjų elektroninė knyga „Lauko žaidimai“ PDF formatu.

Paieška

Renginių kalendorius

Spalio  2020
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Prisijunkite

Prisijunkite

Mes Facebook’e

Steigėjas

Steigėjas
© 2020 Šiaulių l-d „Coliukė“
NEĮGALIESIEMS