PROJEKTAS „KŪRYBINĖ STEAM SAVAITĖ DARŽELYJE“

„Bildukų“, „ Svajoklių“, „Smalsučių“ grupių vaikai dalyvavo respublikiniame projekte „Kūrybinė STEAM savaitė darželyje”, kurį organizavo Šiaulių lopšelis-darželis „Ežerėlis“. Projekto tikslas – kūrybiškai, aktyviai veikiant su turimomis inovatyviomis priemonėmis siekti nuosekliai ir sistemingai įgyvendinti  STEAM (gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, meno ir matematikos) idėjas kasdieninėje ugdymo(si) praktikoje. Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Aurelija Gudaitienė su  „Svajokliai“ atliko bandymą „Žvakės paslaptis“, stebėjo degančią žvakę, lašino vašką, kūrė piešinį ant vandens, aiškinosi, kodėl ir kaip viskas vyksta?, o su mažylių „Smalsučių“ grupe įgyvendino STEAM veiklą „ Kur gyvena pupa?“: aižė pupas, rūšiavo pagal dydį, spalvą, išvirė, ragavo, lavino smulkiąją motoriką. Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Asta Želionienė su „Bildukais“ lauke svėrė, matavo gamtines medžiagas, įtvirtino sąvokas „ daugiau, mažiau, lygu“, praplėtė žodyną naujais žodžiais, grupėje vartė knygą „Gamtos ratas“  su papildyta realybe, įtvirtino ir papildė žinias apie juos supančią aplinką, gamtą, gyvūnus išmanioje SMART lentoje. STEAM idėjos natūraliai integruojasi į kasdieninę ugdomąją veiklą, skatina vaikų kūrybiškumą, gebėjimą spręsti problemas, kelti probleminius klausimus, lavina mokėjimo mokytis  įgūdžius.

Paieška

Renginių kalendorius

Sausio  2021
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Prisijunkite

Prisijunkite

Mes Facebook’e

Steigėjas

Steigėjas
© 2021 Šiaulių l-d „Coliukė“
NEĮGALIESIEMS