Projektas „Kelionė metų laikų karuselėje“   tęsis ir vasarą

„Bildukai“ šiuos mokslo metus pradėjo ir baigs  aktyviai dalyvaudami  ilgalaikiame eTwinning projekte „Kelionė metų laikų karuselėje“ ( angl. „A tour round the season“).  Projektą vykdo priešmokyklinio ugdymo pedagogė Asta Želionienė. Projektas prasidėjo spalio 1 dieną ir tęsis dar vasarą. Projekte dalyvauja Turkija ir 23 pedagogės iš įvairių Lietuvos švietimo įstaigų: Kauno, Kėdainių, Klaipėdos, Alytaus, Rokiškio, Telšių, Vilkaviškio, Šiaulių. Tikslas –kuo įdomiau, kūrybiškiau keliauti metų laikais, stebint, tyrinėjant, fiksuojant, eksperimentuojant, fotografuojant gamtą ir jos požymius per visus keturis metų laikus. Projektas sėkmingai integravosi į ugdomąją procesą, nes visos veiklos suplanuotos pagal kalendorines šventes, metų laikus. Rudenį vaikai gamino darbelius iš gamtinės medžiagos (panaudojant įvairias technikas), žiemą daugiau dėmesio skyrė eksperimentams su sniegu, ledu, vandeniu, pavasarį , vasarą –tyrinėjimams lauke, parke, dalyvavo webinaruose, išbandė IKT įrankius išmaniojoje SMART lentoje, planšetiniuose kompiuteriuose, žaidė Kahoot viktorinas . Pedagogė Twinspace erdvėje  dalinosi, kaip įstaigose švenčiamos Kalėdos, Užgavėnės, ir kitos svarbiausios metų šventės. eTwinning projektai gerina vaikų komandinio, grupinio darbo įgūdžius, padeda įgyti naujos patirties. Džiugu, kad karantinas nesutrukdė vykdyti projektą, nes virtualus projektas  glaudaus bendradarbiavimo su tėvais dėka nuotolinio ugdymo metu  iš tikrųjų persikėlė į virtualią erdvę. Virtualioms parodoms, savaitės veiklai, kitai projektinei veiklai labai tinkamas įrankis- padlet (skelbimų lenta), todėl visi projektiniai sumanymai ( net ir „žalioji palangė“) persikėlė į šią platformą, o Zoom vaizdo susitikimų metu  vaikai žinias įtvirtindavo Kahoot viktorinose. Projekto partnerių bendras produktas- elektronine knyga „Kelionė metų laikų karuselėje“

https://read.bookcreator.com/okr8Y5FM3IbrwUl9Dbf5ENfLAY02/ad3iEffaQmqJf9ql6JQ1Fg

  Daugiau apie projektą:  

https://twinspace.etwinning.net/93635/home  

Paieška

Renginių kalendorius

Kovo  2021
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  

Prisijunkite

Prisijunkite

Mes Facebook’e

Steigėjas

Steigėjas
© 2021 Šiaulių l-d „Coliukė“
NEĮGALIESIEMS