Projektas „Išmanusis kempiniukas“

Siekdamos glaudesnio bendradarbiavimo, auklėtoja, dirbanti sporto salėje Aurelija Gudaitienė ir priešmokyklinio ugdymo pedagogė Asta Želionienė 2020 m.  sausio – gegužės mėn. įsijungė į projektą “ Išmanusis kempiniukas“. Projekto tikslas – skatinti vaikus tyrinėti, eksperimentuoti, panaudojant įvairių rūšių kempines bei brandinti vaikus mokyklai, organizuojant ugdymo procesą patrauklų vaikams, panaudojant įvairias ugdymo formas, ieškant alternatyvių ugdymo būdų bei sukurti kuo palankesnę aplinką ir sąlygas visų kompetencijų ugdymui(si). Aurelija salėje vedė „Bildukų“ grupės vaikams mankštas su kempinėmis, organizavo estafetes „“ Pernešk kuo daugiau kempiniukų” , „Pataikyk į taikinį” ir smagų, judrų žaidimą “  “Kempiniukų mūšis”. Asta grupėje  su vaikais atliko bandymą “Kiek sveria kempinė, prisigėrusi vandens? ir  iš kempinių ir medinių smeigtukų pastatė „Kempiniuko“ namelį:  pasėjo sėklų ( žolės, „sėklų ‚gėlių pieva“), laistė, stebėjo,  darė išvadas: kur auga geriau ir ko reikia, kad augalas augtų. Pedagogės džiaugėsi, kad „Bildukai“ noriai atliko visas projekto veiklas. Vaikų mintys po projekto: „Dar nebuvau taip sportavęs“, „Visai neskauda, kai pataiko iš kempiniuko“, „Aš 20 kempiniukų nešiau“, „Labai gražus kempiniuko namelis“, „Man patiko prižiūrėti Kempiniuko namelį“ ir kt.

 

Paieška

Renginių kalendorius

Rugsėjo  2020
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30  

Prisijunkite

Prisijunkite

Mes Facebook’e

Steigėjas

Steigėjas
© 2020 Šiaulių l-d „Coliukė“
NEĮGALIESIEMS