Priešmokyklinukai baigė programą „Zipio draugai“

Gegužės  20 d. priešmokyklinio ugdymo grupėje „Bildukai“ vyko baigiamasis  tarptautinės programos „Zipio draugai“ užsiėmimas. Programos tikslas – padėti  5-7 metų vaikams įgyti socialinių bei emocinių įveikimo gebėjimų, siekiant geresnės vaikų emocinės  savijautos, ji sukurta remiantis sunkumų įveikimo koncepcija.  Kartu su vabaliuku gyvalazde  Zipiu ir jo istorijomis, vaikai mokė(si) įveikti kasdieninius emocinius sunkumus: atstūmimą, vienatvę, sunkius pokyčius, kalbėti ir atpažinti savo jausmus ir su jais susitvarkyti, ugdė(si) empatijos jausmą, gebėjimą susirasti draugų, mokės(si) kreiptis pagalbos ir ją priimti bei padėti aplinkiniams. Paskutinės valandėlės „Švenčiame kartu“  metu  vaikams buvo įteikti „Zipio draugų“ diplomai, bet iš pradžių „Bildukai“  žaidė situacijų žaidimus, kai reikėjo prisistatyti naujiems draugams, kiekvienas pasidalino savo mintimis, ko jie išmoko, kaip jie pasikeitė per šiuos metus, juk priešmokyklinukų laukia didysis pokytis jų gyvenime – 1 klasė. Džiugino vaikų mintys: “ Išmokau paguosti draugą“, „Išmokau kreiptis pagalbos“, „Visada tau kas nors padės“,  „Išmokau draugauti“.
PU mokytoja Asta Želionienė

Paieška

Renginių kalendorius

Birželio  2022
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30  

Prisijunkite

Prisijunkite

Mes Facebook’e

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
© 2022 Šiaulių l-d „Coliukė“
NEĮGALIESIEMS