Popierinių lėktuvėlių diena

 

Gegužės 26 dieną Jungtinėse Amerikos Valstijose švenčiama nacionalinė popierinių lėktuvėlių diena. Šiaulių lopšelis-darželis ,,Pupų pėdas“ organizuoja respublikinį ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų projektą ,,Popierinių lėktuvėlių diena“, kuriame sudalyvavo ir mūsų darželio ugdytiniai. Popierinių lėktuvėlių lankstymas – 
Atsižvelgiant į tai, kad karantino metu negalima būriuotis, vaikai lėktuvėlius skraidino savo aikštelėse ir grupėse.
„Smalsučių“ grupės vaikai savo pramogą pavadino „Mažieji pilotai ruošiasi skrydžiui“. Popierinius lėktuvėlius vaikai nuspalvino. Vėliau išsinešė į lauką ir juos skraidino. Lakstė, žaidė su lėktuvais, žiūrėjo kieno toliau nuskris. Nugalėjo visi!
“Svajoklių” grupės vaikai kartu su auklėtoja surengė ne tik lėktuvėlių lenktynes, bet ir jų parodėlę. „Bildukų“ grupės vaikai lėktuvėlius dekoravo ne tik piešiniais, bet ir slaptais kodais. Skraidinant lėktuvėlius, vaikai rungtyniavo, kurio lėktuvėlis pakils auksčiau, nuskris toliau, įveiks kliūtis.
Vaikai patyrė džiugių emocijų. Toliausiai nuskrido Karolio lėktuvėlis!

Paieška

Renginių kalendorius

Rugsėjo  2020
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30  

Prisijunkite

Prisijunkite

Mes Facebook’e

Steigėjas

Steigėjas
© 2020 Šiaulių l-d „Coliukė“
NEĮGALIESIEMS