Patirtinis ugdymo projektas „Priešmokyklinuko mokyklėlė“

Priešmokyklinio ugdymo grupė „Bildukai“, kartu su mokytojomis Asta ir Ligita,

visą mėnesį vykdė užduotis dalyvaudami projekte „Priešmokyklinuko mokyklėlė“, kurį organizavo  Šiaulių miesto priešmokyklinio ugdymo (PU) mokytojų metodinis būrelis ir „Dermės“ mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyrius. Projekto metu mokytojos ir vaikai turėjo atlikti 5 užduotis, atitinkančias priešmokyklinio ugdymo kompetencijas. Būsimieji pirmokai kūrė darbelius, staigmenas Mamos dienos progai, sportavo netradiciškai įvairiose aplinkose, atkodavo QR kodus virtualioje knygoje „Miško paslaptys“, atliko inžinerinę užduotį – konstravo pieštukinę iš lego kaladėlių, diagramoje fiksavo, kiek joje tilpo pieštukų, šifravo mįsles, kūrė jų įminimus iš gamtinės medžiagos bei „padovanojo“ jiems savo balsą panaudodami Chaterpix programėlę.

Daugiau apie projektą skaitykite: https://www.svietimonaujienos.lt/patirtinis-ugdymo-projektas-priesmokyklinuku-mokyklele/

Birželio  2022