Paroda “ „AČIŪ, KAD TAVE TURIU“ 

 

Priešmokyklinio ugdymo grupės „Bildukai“ vaikai dalyvavo respublikinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų kūrybinių darbų parodoje „Ačiū, kad tave turiu“. Parodos tikslas –  ugdyti kūrybinius bei vizualinius motorinius gebėjimus, meilę gyvūnams; uždaviniai: sudaryti galimybes atsiskleisti vaikų emocijoms ir išradingumui kuriant darbą, lavinti akių ir rankos judesių koordinaciją bei smulkiųjų raumenų greitumą ir vikrumą, plėtoti bendradarbiavimą tarp ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų. Mokytoja Asta Želionienė su ”Bildukais”  savo augintinius piešė akvarele, kūrė kūrybinius darbelius iš senų žurnalų, pagal instrukciją lankstė šuniuką, išbandė skaitmeninę programėlę “ChatterPix” ir įgarsino savo nupieštus augintinius, o veiklos buvo tęsiamos  ir logopedinių užsiėmimų metu, kai su logopede Ligita Petkuviene priešmokyklinukai įtvirtino garsažodžius („gyvūnų balsus“), lavino garsų tarimą, rišliosios kalbos įgūdžius. 

 Paroda buvo eksponuojama Facebook grupėje „Ačiū, kad tave turiu“.

Įgarsintas katinėlis:

https://www.youtube.com/shorts/pqGzN-v3rFI

 

Paieška

Laisvos vietos

Ankstyvojo amžiaus gr. – 0
3 m. amžiaus gr. – 2
3-4 m. amžiaus gr. – 0
5 m. amžiaus gr. – 0
Priešmokyklinėje gr. – 2

Renginių kalendorius

Gruodžio  2022
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Prisijunkite

Prisijunkite

Mes Facebook’e

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
© 2022 Šiaulių l-d „Coliukė“
NEĮGALIESIEMS