Pakopų dermė. Priešmokyklinukų užduotis: kaip saugiai ir lengvai pasiekti mokyklą.

Nenumaldomai artėja laikas kada „Bildukų“ grupės vaikai paliks savo mylimą darželį. Rugsėjo 1-ąją vaikai jau pravers daugelio Šiaulių mokyklų duris. Nemažas būrelis „Coliukės“ priešmokyklinukų lankys šalia esančią Šiaulių Vincos Kudirkos mokyklą, su kuria darželis jau seniai draugauja. Tad gražų gegužės rytą, pasiėmę žemėlapį, mažieji pėsčiomis iškeliavo susipažinti su mokykla. Eidami vaikai stebėjo, kokias įstaigas reikės praeiti, skaičiavo kiek autobuso stotelių pažymėta žemėlapyje, visas jas rado gatvėje. Stebėjo kelio ženklus, ypač sudomino įspėjamasis ženklas VAIKAI, esantis prie mokyklos. Mokytojos paaiškino, kas šis kelio ženklas skirtas vairuotojams, kurie prie mokyklos visada turi atidžiai dairytis, ar neišbėgs koks išsiblaškęs mokinukas. Mokyklos kieme būsimieji pirmokai smagiai  pasportavo. Na o kaip neužeisi į nuostabųjį Šiaulių parką, ypač kai jis vos už vartelių. O ten jau išsilakstę bei išbarstę paskutinius energijos likučius, „Bildukai“ pavargę, bet smagūs paržygiavo atgal. Padaryta išvada: labai smagus tas būsimasis kelias į mokyklą.

Paieška

Renginių kalendorius

Birželio  2022
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30  

Prisijunkite

Prisijunkite

Mes Facebook’e

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
© 2022 Šiaulių l-d „Coliukė“
NEĮGALIESIEMS