Pakopų dermė. Pirmoji būsimųjų priešmokyklinukų pažintis su grupe!

Gegužės 3 d. Priešmokyklinio ugdymo grupės mokytojos Asta ir Ligita pakvietė būsimus priešmokyklinukus- „Svajoklių “ grupės vaikus  į „Bildukų“ grupę susipažinti ir pažaisti. Vaikai  drąsiai  prisistatė, pasakojo apie save, o mokytojos  supažindino vaikus su grupe: veiklos kampeliais, o paskui išmaniai patikrino vaikų abėcėlės žinias viktorinoje, panaudojant  Kahoot programėlę   planšetėse. Vaikams „Kahoot“ viktorina  paliko didelį įspūdį, o grįžę į savo grupę, kartu su auklėtojomis piešė, aplikavo, dėliojo, konstravo  grupės simbolį „Bilduką“ iš įvairių medžiagų: lego, kamštelių, gamtinė medžiagos. O vakare mokytojos susitiko su būsimų priešmokyklinukų tėveliais, aptarė trumpai priešmokyklinio ugdymo  programą, grupės susitarimus, taisykles ir kt. Siekiant pakopų dermės, tokie susitikimai būtini, kad rudenį vaikai drąsiai peržengtų priešmokyklinio ugdymo grupę.

Birželio  2022