Pakopų dermė. Iššūkiai būsimiesiems priešmokyklinukams

 „Čiauškučių“ grupės vaikai jau rudenį taps priešmokyklinukais, tad jų būsimosios pedagogės Asta ir Ligita pasiūlė įveikti 5 iššūkius pagal 5 kompetencijas. Priešmokyklinio ugdymo grupėje būtent ir formuojamos 5 svarbiausios kompetencijos, padedančios vaikui sėkmingai pasiruošti pirmai klasei Socialinės kompetencijos iššūkis – mėgstamiausi grupės žaidimai. „Čiauškučiai“ labai mėgsta žaisti, ypač su draugais, tad mėgstamiausi žaidimai, kuriuos galima žaisti su bičiuliais, domino, bingo, lego ir pan. Sveikatos kompetencijos iššūkio metu vaikai parodė savo mėgstamiausius judriuosius žaidimus – „Medžiotojas ir kiškiai“ bei „Vilkas ir avys“. Pažinimo kompetencijos iššūkiui įveikti vaikai, padedami pedagogių turėjo sužaisti „Kahoot!“ viktoriną. Padedami pedagogės Gitanos „čiauškučiai“ sėkmingai įveikė iššūkį, o emocijos žaidžiant visų mėgstamą viktoriną liejosi per kraštus. Komunikavimo kompetencijos iššūkiui įveikti mažieji, pasinaudodami QR kodu, turėjo atkoduoti ir įminti mįsles. Iššūkis įveiktas, patobulinta ir komunikavimo ir skaitmeninio raštingumo kompetencija. Meninės kompetencijos iššūkis – įvairiomis technikomis atvaizduoti priešmokyklinės grupės nuolatinį ugdytinį – Bilduką. Čiauškučiai užduotį atliko puikiai – mėlynasis būsimasis draugas buvo ir nupieštas, ir sudėliotas iš lego kaladėlių bei geometrinių figūrų. Penki iššūkiai įveikti, būsimieji priešmokyklinukai pasirengę drąsiai pradėti kitą ugdymo etapą. Na o pedagogės Asta ir Ligita džiaugėsi, kad būsimieji Bildukai tokie žingeidūs, smalsūs, judrūs, tad nuostabiausias užfiksuotas iššūkių atlikimo akimirkas sudėjo į filmuką, kurį parodys „Čiauškučių“ grupės tėvelių susirinkime.

Paieška

Renginių kalendorius

Birželio  2021
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30  

Prisijunkite

Prisijunkite

Mes Facebook’e

Steigėjas

Steigėjas
© 2021 Šiaulių l-d „Coliukė“
NEĮGALIESIEMS