Metodinė diena švietimo centre „Patirčių erdvė“

 

Siekdami padėti vaikams pasirengti mokytis mokykloje, pedagogai nuolat tobulina kvalifikaciją įvairiuose renginiuose. Šiaulių lopšelis-darželis „Coliukė“ kartu su Šiaulių miesto Švietimo centru organizavo metodinę dieną „Patirčių erdvė“, skirtą priešmokyklinio ugdymo mokytojams. Renginio moderatorė lopšelio-darželio „Coliukė“ direktorės pavaduotoja ugdymui Ramūnė Kriskuvienė akcentavo, kad pasikeitęs pedagogo vaidmuo – kuomet dabar tampa jis tampa mediatoriumi, problemų sprendėju, kviečia būti būti ne šalia inovacijų, o jose. Metodinėje dienoje savo darbo patirtimi dalinosi ir kitokį požiūrį, išradingumą, kitokį metodų pritaikymą darbe dirbant su metodinių rekomendacijų rinkiniu „Patirčių erdvė“ demonstravo 18 Šiaulių miesto priešmokyklinio ugdymo grupių mokytojų. Šiaulių lopšelio-darželio „Coliukė“ priešmokyklinio ugdymo mokytojos metodininkės Asta Želionienė ir Ligita Petkuvienė pasidalijo darbo patirtimi ir kalbėjo tema: „Ar inovatyvus ugdymas padeda atsiskleisti įtraukiajam ugdymui?“.

Paieška

Laisvos vietos

Ankstyvojo amžiaus gr. – 0
3 m. amžiaus gr. – 0
3-4 m. amžiaus gr. – 0
5 m. amžiaus gr. – 0
Priešmokyklinėje gr. – 1

Renginių kalendorius

Kovo  2023
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  

Prisijunkite

Prisijunkite

Mes Facebook’e

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
© 2023 Šiaulių l-d „Coliukė“
NEĮGALIESIEMS