Metodinė diena Alytaus lopšelyje-darželyje „Šaltinėlis“

Mokytojos Asta Želionienė, Ligita Petkuvienė, Aurelija Bersėnaitė, kuruojamos pavaduotojos ugdymui Ramūnės Kriskuvienės, dalyvavo socialinių partnerių Alytaus lopšelio-darželio „Šaltinėlis“ organizuotoje metodinėje dienoje (Ilgalaikės programos „Priešmokyklinukų klubas“ modulis – IKT įrankiai skaitmeninės kompetencijos pasiekimui. Mokytojui nepaprastai svarbu ugdyti ir plėtoti skaitmeninę raštingumo kompetenciją, tad labai džiaugiamės, jog mūsų mokytojos puikiai įvaldžiusios skaitmeninę kompetenciją, žiniomis dalijasi netgi vesdamos mokymus miesto mokytojams. PU mokytoja Asta pristatė pranešimą „Kaip skaitmeninės kompetencijos ugdymas gali motyvuoti priešmokyklinuką?“. Ji atskleidė, kad tikslingai naudojami IT įrankiai, mokomosios programėlės priešmokyklinio amžiaus vaikus motyvuoja, skatina kurti patiems. Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Aurelija pristatė pranešimą „IKT įrankių panaudojimas ikimokykliniame ugdyme“. Aurelija dirba pagal rekomendacijas „Žaismė ir atradimai“. Pasak jos, šie rinkiniai itin pagelbėja inovatyviai ir kūrybiškai perteikti ugdymo turinį. O gebėjimas panaudoti IKT įrankius su ikimokyklinio amžiaus vaikais, nustebino priešmokyklinukes. Logopedė, PU mokytoja Ligita pristatė pranešimą „Ar technologijos tarnauja mums, ar mes joms?“ Pranešimas tapo lyg trečiąja tęstine pakopa –  pačių mokytojų gebėjimas valdyti išmaniąsias technologijas, ypač dabar, kai informacijos kiekiai milžiniški ir ne visada teisingi. Coliukės komanda džiaugėsi Alytaus darželio šiltu, draugišku mikroklimatu, svetingu priėmimu. Mokytojos pasijuto kaip namie, o šis vizitas tik dar labiau sutvirtino darželių ryšį ir bendradarbiavimą.

 

Paieška

Laisvos vietos

Ankstyvojo amžiaus gr. – 0
3 m. amžiaus gr. – 0
3-4 m. amžiaus gr. – 0
5 m. amžiaus gr. – 0
Priešmokyklinėje gr. – 1

Renginių kalendorius

Kovo  2023
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  

Prisijunkite

Prisijunkite

Mes Facebook’e

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
© 2023 Šiaulių l-d „Coliukė“
NEĮGALIESIEMS