LTMŽ projektas ,,Lietuvos Mažųjų žaidynės“

Smagu, kad projekte ,,Lietuvos Mažųjų žaidynės“ Šiaulių lopšelio-darželio ,,Coliukė“ ugdytiniai dalyvauja vis drąsiau ir linksmiau. Vyksta I-ojo etapo veikla, kurią siūlo vis kiti treneriai video pamokėlėse. Jau išmokome rytinės mankštos pratimų kompeksus su žaisliukais, su kėdutėmis ir gimnastikos kilimėliais. Ieškome naujų erdvių, sunkesnius pratimus pritaikome pagal vaikų amžių. Tai nuostabus sprendimas šiuo pandemijos covid-19 karantino laikotarpiu. Pratimus galime atlikti grupių, miegamųjų ar salės erdvėse, tik su savo grupės draugais. Aktyviai judėti – norisi, tad šie pasiūlymai – labai laiku. Atkeliavo dar vienas video siužetas – pratimai su lazdomis. Mokysimės ir judėsime. Lauksime kitų pasiūlymų. Dabar – siūlome visiems išmėginti ir smagiai pasportuoti.                                                                

LTMŽ Projekto koordinatorės mūsų įstaigoje –  Aurelija Gudaitienė, Asta Želionienė

Paieška

Renginių kalendorius

Birželio  2021
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30  

Prisijunkite

Prisijunkite

Mes Facebook’e

Steigėjas

Steigėjas
© 2021 Šiaulių l-d „Coliukė“
NEĮGALIESIEMS