Lietuvos mažųjų žaidynės 2023 (antrasis etapas)

,,Lietuvos mažųjų  žaidynių” ( LTMŽ), kurias globoja pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė, organizuoja Lietuvos olimpinis komitetas ir RIUKKPA,

II-o etapo  Festivalis įstaigoje

2023-03-30 dieną 10.00val. Šiaulių lopšelyje – darželyje ,,Coliukė”  vyko LTMŽ projekto II-o etapo festivalis ( jau 4-ą kartą), sukvietęs apie 60 dalyvių.

Šiais metais projekto metu siekiama ugdyti ikimokyklinio amžiaus vaikų fizinį raštingumą, supažindinti bei įtraukti į jiems patrauklias fizinio aktyvumo veiklas, taip skatinant džiaugsmą sportuoti, bendrauti, patirti gerų emocijų ir nuo mažų dienų stiprinti sveikatą. Renginio metu, prisiminėme  net 8 savaites virtualių užsiėmimų metu kartu su projekto simboliu Ąžuolu  išmoktus pratimus, lavinančius fizines ypatybes: ėjimą, pusiausvyrą, koordinaciją, jėgą, ritmiką, šuolius, lankstumą. Aptarėme, kokiose sporto šakose jos labiausiai reikalingos. Festivalio viešnia – aerobikos trenerė Oksana Urbienė,  pravedė mankštą, kurioje šios ypatybės susipynė ir tapo aišku, kad reikalingos visos😊 Pažaidę judrias estafetes, praktiškai įsitikinome, kad esame Sportiški vaikai! Džiugu, kad festivalyje dalyvavo ir įstaigos vadovės, parodydamos mažiesiems pavyzdį, taip motyvuodamos aktyviai judėti. Vaikai žadėjo, kad sportuos ir namuose su tėveliais. Įteikti ,,Lietuvos mažųjų žaidynių” diplomai, kurie primins šiuos pažadus!

 

Projekto koordinatorės įstaigoje : Aurelija Gudaitienė, Asta Želionienė

Paieška

Laisvos vietos

Ankstyvojo amžiaus gr. – 0
3 m. amžiaus gr. – 0
3-4 m. amžiaus gr. – 0
5 m. amžiaus gr. – 0
Priešmokyklinėje gr. – 1

Renginių kalendorius

Birželio  2023
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30  

Prisijunkite

Prisijunkite

Mes Facebook’e

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
© 2023 Šiaulių l-d „Coliukė“
NEĮGALIESIEMS