Kvietimas į žygį

Kvietimas dalyvauti Šiaulių lopšelio-darželio „Coliukė“ iniciatyvoje

„Stop. Atgal. Noriu apkabint, bet dar reikės palaukt…“

 

Paskutiniu metu televizijos eteryje skamba Jurgio Didžiulio ir Erikos Dženings daina, kurios žodžiais ir pavadinome savo iniciatyvą “ Stop. Atgal. Noriu apkabint, bet dar reikės palaukt“.

Kviečiame Jus, Jūsų šeimos narius, Jūsų artimuosius, Jūsų draugus, Jūsų kaimynus, pažįstamus, visus šiauliečius, ir ne tik, prisijungti prie lopšelio-darželio ,,Coliukė‘‘ organizuojamos iniciatyvos/žygio pėsčiomis  „Stop. Atgal. Noriu apkabint, bet dar reikės palaukt…“, kuris vyks 2020 m. gegužės 1 d. 11.00 val. Žygio tikslas – siekti bendruomeniškumo, susitelkimo, vienas kito palaikymo, artumo, stiprybės. Viltis, kad greitai susitiksime, fotografuosimės, apsikabinsime, švęsime bendrystę, džiaugsmą, gyvenimą.

Mieli žygeiviai, venkite grupinio ėjimo, nebent žygyje dalyvaus šeimos nariai. Eidami pajuskite, kad kažkur yra kitas žmogus, kuris palaiko Jus, linki Jums stiprybės, sveikatos, geros nuotaikos, laukia susitikimų. Stebėkite nuostabią gamtą, užuoskite žiedų kvapus, išgirskite paukščių balsus. Atsipalaiduokite, pabūkite su savimi. Jūsų draugu, bičiuliu šiame žygyje tebūna Žemė, Oras, Vanduo, Saulė.

Pageidautina žygio trukmė +/-60 min. Žygio pėsčiomis maršrutą kiekvienas žygio dalyvis renkasi savo nuožiūra. Gali būti: miškas, parkas, stadionas, maniežas, pėsčiųjų takas, šaligatvis, ėjimo/bėgimo takelis, žygiavimas vietoje, žygiavimas aplink namą, ežerą ir t.t.

Pėsčiųjų žygio metu fiksuoti įsimintiniausias žygio akimirkas; užsirašyti nueitus kilometrus/metrus; laikykitės saugaus atstumo bendraujant; turėkite apsaugos priemonę (kaukę); venkite didesnių susibūrimų; jei kils minčių, sukurkite ketureilį/skanduotę.

Informaciją (video, foto, ketureilį/skanduotę) po žygio siųsti el. paštu pavaduotoja.coliuke@gmail.com. iki 2020 m. gegužės 15 d. Visų nueiti kilometrai bus susumuoti. Pagal galimybes, po karantino, susitiksime vietovėje, kurią nulems bendrai nueiti kilometrai. Nuotraukos, filmuota medžiaga bus sudėta į vieną vaizdo įrašą ir patalpinta lopšelio-darželio ,,Coliukė“ tinklalapyje, „Facebook“ paskyroje, ikimokyklinukas.lt, Šiaulių miesto savivaldybės tinklalapyje.

Tikime tuo ką darome ir mums pavyks!.

Kviečiame ir tikimės Jūsų aktyvumo.

Šią iniciatyvą viešinkite ne tik  Šiaulių mieste, bet ir kituose  miestuose, draugų, artimųjų tarpe, kad kuo daugiau žmonių prisijungtų bendrai vilčiai – kuo greičiau susitikti,  apsikabinti, kalbėtis, juoktis kartu.

Informacija pasiteiravimui:

direktorės telef. 868377662, pavaduotojos telef. 865749619 arba rašykite el .paštu darzelis.coliuke@splius.lt.

 

Linkėdamos greitai susitikti,

pagarbiai,

Šiaulių lopšelio-darželio ,,Coliukė“ direktorė Eugenija ir direktorės pavaduotoja ugdymui Ramūnė

Paieška

Renginių kalendorius

Birželio  2020
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30  

Prisijunkite

Prisijunkite

Mes Facebook’e

Steigėjas

Steigėjas
© 2020 Šiaulių l-d „Coliukė“
NEĮGALIESIEMS