„Kuo dirba mane supantys žmonės?“

 

Priešmokyklinio ugdymo grupėje „Bildukai“  nuo  rudens startavo ilgalaikis grupės projektas „Kuo dirba mane supantys žmonės?“, kurio tikslas-supažindinti vaikaus su kuo didesne profesijų įvairove esančia mūsų aplinkoje. Laukiamas rezultatas: vaikai sužinos kuo dirba jų tėvai, artimoje aplinkoje (darželyje, mieste) esantys žmonės, pristatys savo profesiją, papasakos, kuo norėtų būti užaugę. Rugsėjo mėnesį, išvykų metu vaikai  susipažino su gido, bibliotekininko, mero, fotografo,  mokytojo profesijomis. Spalio mėnesį,  grupėje pristatė savo tėvų profesijas, žaidė, imitavo profesijas,  susipažino su darželio darbuotojais: direktore, pavaduotoja ugdymui, virėjomis, logopede, kiemsargiu, o naudodami interviu metodą, klausinėjo tai, kas jiems įdomu; keliavo į Priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą susipažinti su ugniagesio gelbėtojo profesija, o į darželį atvyko Policininkai susipažinti su vaikais. Viso projekto metu vaikai su PU mokytojomis Asta  ir Ligita  nuolat pildys plakatą apie profesijas ir svečiuose lauks tėvelių, kurie ketina pristatyti savo profesijas grupėje  arba keliaus į tėvų darbovietes.

 

Paieška

Laisvos vietos

Ankstyvojo amžiaus gr. – 0
3 m. amžiaus gr. – 2
3-4 m. amžiaus gr. – 0
5 m. amžiaus gr. – 0
Priešmokyklinėje gr. – 2

Renginių kalendorius

Gruodžio  2022
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Prisijunkite

Prisijunkite

Mes Facebook’e

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
© 2022 Šiaulių l-d „Coliukė“
NEĮGALIESIEMS