Konkursas „Estafetės kodas – mamos bateliai“

,,Ar taip darau, mama?“, -šis klausimas skambėjo vaikų, dalyvavusių šiame estafečių konkurse, lūpose. Džiaugiamės dalyvių kūrybiškumu ir nuotaika, kuriant ir atliekant estafetes, naudojant mamų batelius. Stebėjome sukurtus video ir šypsojomės: taip …vaikiškai gera ir smagu.

Pavyko sutelkti šeimas bendram aktyviam judėjimui šiuo ypatingu karantininiu laikotarpiu. Džiaugiamės, kad pajudinome ,,naminį“ sportą kambaryje, kieme ar parke. Mamos dieną paminėjome sportuodami kartu su mama, dovanodami gražaus, įdomaus ir aktyvaus judėjimo pergalę. Konkurse dalyvavo vaikai iš visos Lietuvos. Sveikiname konkurso nugalėtojus: Domą, Pauliną ir Domantą su Eimantu.

Šaunuoliai, kad išdrįsote. Iki kitų bendrų kūrybiškų renginių.

 

Video galite peržiūrėti lopšelio-darželio „Coliukė“ facebook paskyroje, nuotraukų albumo „Konkursas „Estafetės kodas – mamos bateliai“ komentaruose.

 

Konkurso "Estafetės kodas: mamos bateliai" dalyvių video. Kviečiame balsuoti iki gegužės 28 dienos.

Posted by Šiaulių l/d "Coliukė" on 2020 m. gegužės 13 d., trečiadienis

 

Paieška

Renginių kalendorius

Rugsėjo  2020
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30  

Prisijunkite

Prisijunkite

Mes Facebook’e

Steigėjas

Steigėjas
© 2020 Šiaulių l-d „Coliukė“
NEĮGALIESIEMS