Konferencija „Ikimokyklinio amžiaus vaikų emocinio intelekto ugdymo praktika“

 2020 metai Lietuvos Respublikos seimo yra paskelbti vaikų emocinės gerovės metais. Sudarytame renginių plane yra įtraukta ir mūsų darželio organizuojama nuotolinė respublikinė konferencija „Ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų emocinio intelekto ugdymo praktika“.

Konferencijos pradžioje darželio socialinė pedagogė Jovita Mančienė pristatė lopšelio-darželio „Coliukė“ emocinio intelekto ugdymo patirtį ir praktiką. Tolesnius pranešimus skaitė psichologė praktikė Vilija Malinauskaitė, Šiaulių psichologinės pedagoginės tarnybos psichologė Inga Maslauskienė ir aktorė, renginių vedėja Kristina Savickytė-Damanskienė.

Pranešėjos nagrinėjo emocinio saugumo, vaikų poreikių, šeimos ir darželio bendradarbiavimo svarbos ir emocinio raštingumo temas. Taip pat konferencijos metu pavaduotoja ugdymui Ramūnė Kriskuvienė pristatė elektroninį katalogą. Jį sudarė 27 pranešimai emocinio intelekto ugdymo temomis, kuriuos rengė konferencijoje dalyvaujantys pedagogai.

Džiaugiamės, kad mokslo metus užbaigėme įdomia ir naudinga konferecija, kurios metu visi pasisėmėme naujų idėjų dar didesniems darbams ateityje.

Paieška

Renginių kalendorius

Rugsėjo  2020
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30  

Prisijunkite

Prisijunkite

Mes Facebook’e

Steigėjas

Steigėjas
© 2020 Šiaulių l-d „Coliukė“
NEĮGALIESIEMS