Vaikų fizinis aktyvumas

 • „Bildukai“ susipažino su teniso sporto šaka

  Kovo 21 dieną ,,Bildukų” grupės vaikai vyko į Šiaulių Teniso akademiją, kur mūsų laukė akademijos treneriai, pasiruošę pristatyti teniso sporto šaką. Priešmokyklinukai sukaupę dėmesį stebėjo trenerių rodomas užduotis, klausė teniso žaidimo taisyklių ir jų laikėsi. Daugelis akademijoje lankėsi pirmą kartą, tad stebino ir didžiulė nauja erdvė, ir priemonių gausa, ir žaidėjai, kurie treniravosi gretutiniuose kortuose. […]

  2023-03-21
 • Sportinis renginys – edukacija Šiaulių Teniso akademijoje

  2023 kovo 14 dieną ,,Kodėlčiukų” grupės ugdytiniai vyko į Šiaulių Teniso akademiją, kur mūsų laukė akademijos treneris Šarūnas su komanda ir paruoštomis sportinėmis užduotimis. Džiugu stebėti, kaip vaikai sukaupė dėmesį į trenerį, stebėjo jo rodomas užduotis, klausė teniso žaidimo taisyklių ir jų laikėsi. Daugelis akademijoje lankėsi pirmą kartą, tad stebino ir didžiulė nauja erdvė, ir […]

  2023-03-16
 • Kūrybinių darbų paroda „Nustebink futboliuką“

  Mūsų darželis ir toliau aktyviai dalyvauja projekto „Futboliukas“ organizuojamose veiklose, kurios skatina ne tiks sportinę veiklą, kūrybiškumą, bet įtraukia ir tėvelius. Gauti rezultatai maloniai nustebino ir nudžiugino.  Įstaigos salėje surengėme darbų parodą „Nustebink Futboliuką“. Pirmiausia – vaikai balsavo ir išrinko įdomiausią eksponatą. Tada panorome, kad daugiau žmonių pamatytų mūsų ugdytinių šeimų kūrybiškus darbus, todėl paskelbėme […]

  2023-02-10
 • „Užsiimk joga su Sveikatiada!“

  „Coliukai“ dalyvauja projekto „Sveikatiada“ organizuojamame konkurse “ Užsiimk joga su Sveikatiada!“. Advento laikotarpiu-nuo mažiausių iki vyriausių kartu su  mokytojomis Roberta ir Aurelija vaikai mankštinosi ir išbandė įvairiausius jogos pratimus. Palaikykite „Coliukus“, sekite informaciją „Sveikatiados“ facebook puslapyje.

  2022-12-29
 • Sportinis renginys ,,Mažylių labirintas“

    2022.12.07 dieną 9.00val. Šiaulių lopšelio-darželio ,,Coliukė“ ,,Kodėlčiukų“ grupės 8-ių vaikų komanda išskubėjo į ,,Mažylių Kalėdinį labirintą“, kuris vyko Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centre. Dalyviai turėjo galimybę susipažinti su profesionalia sporto baze ir išmėginti edukacines aktyvias ,,Sportas visiems“ veiklas. Reikėjo įveikti 8 sportines salas: orientacinę, penkiakovės, krepšinio, ledo ritulio, jogos, aerobikos, gatvės šokių ir […]

  2022-12-08
 • Vaikų konferencija „Saugus, aktyvus ir sveikas“

  Lapkričio 30 d. priešmokyklinukas Kajus Žvingelis kartu su mokytoja Asta Želioniene dalyvavo  nuotolinėje respublikinėje priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų ir pradinių klasių mokinių konferencijoje „Saugus, aktyvus ir sveikas“, kurią organizavo   Šiaulių „Romuvos“ progimnazija. Konferencijos tikslas – suteikti mokiniams fizinio aktyvumo ir sveikatos tausojimo žinių, gilinant žinias apie įvairias sporto šakas, judriuosius žaidimus, fizinį aktyvumą, ugdant sveikos gyvensenos įgūdžius […]

  2022-12-02
 • Sportinis renginys ,,Futboliukas – džiugina“ ( projekto ,,Futboliukas“ tęsinys)

       2022-11-24d. pavakarę 16.00val. sulaukėme Šiaulių futbolo akademijos auklėtinės, Joniškio moterų futbolo klubo ,,Saned“ žaidėjos, Lietuvos mergaičių (U15) rinktinės narės Jotvilės Šapaitės. Ją sutiko ,,Futboliuko“ projekto dalyviai – ,,Čiauškučių“, ,,Kodėlčiukų“ ir ,,Bildukų“ grupių ugdytiniai. Kartu atlikome sportinę futbolininkų mankštą, stebėjome Jotvilės demonstruojamus pratimus su futbolo kamuoliu, patys bandėme juos pakartoti. Patikrinome ir Jotvilės gebėjimus […]

  2022-11-25
 • Aktyvaus judesio renginys ,,Sportuojantis koridorius“

  2022-11-10dieną mūsų įstaigos ugdytiniai buvo kviečiami sportuoti netradicinėse erdvėse: koridoriuje, laiptinėse, logopediniame kabinete. Vaikams paruošta fizinį aktyvumą skatinančių sportinių užduočių, labirintų, estafečių. Logopediniame kabinete sportavo vaikų liežuvėliai ir pirštukai, o laiptinių ir koridoriaus erdvėse – judėjo visas kūnas. Salėje vyko bėgimo užduotys ir mankštos pratimai. Vaikams priminta taisyklė: ,,Sportuodamas – saugau save ir savo draugus“, […]

  2022-11-10
 • ,,Obuoliadienis“

  2022-10-26 d. ,,Coliuko laboratorijoje“ ,,Nykštukų“, ,,Svajoklių“ ir ,,Smalsučių“ grupių mažieji kartu su Lina, kiškiu Sveikuoliu ir Aurelija G. tyrinėjo jo didenybę Obuolį. Aptarė spalvas, spaudė sultis, ragavo obuolienę, džiovintų obuolių skilteles ir kartu vėrė šviežių obuolių riekeles džiovinimui (obuolių girliandas). Sužinojo, ką ,,slepia“ obuolys po odele, ieškojo obuolio sėklyčių. Lina supažindino su obuolio vitaminų gausa. […]

  2022-10-31

Paieška

Laisvos vietos

Ankstyvojo amžiaus gr. – 0
3 m. amžiaus gr. – 0
3-4 m. amžiaus gr. – 0
5 m. amžiaus gr. – 0
Priešmokyklinėje gr. – 1

Renginių kalendorius

Kovo  2023
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  

Prisijunkite

Prisijunkite

Mes Facebook’e

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
© 2023 Šiaulių l-d „Coliukė“
NEĮGALIESIEMS