Vaikų fizinis aktyvumas

 • Vaikų konferencija „Saugus, aktyvus ir sveikas“

  Lapkričio 30 d. priešmokyklinukas Kajus Žvingelis kartu su mokytoja Asta Želioniene dalyvavo  nuotolinėje respublikinėje priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų ir pradinių klasių mokinių konferencijoje „Saugus, aktyvus ir sveikas“, kurią organizavo   Šiaulių „Romuvos“ progimnazija. Konferencijos tikslas – suteikti mokiniams fizinio aktyvumo ir sveikatos tausojimo žinių, gilinant žinias apie įvairias sporto šakas, judriuosius žaidimus, fizinį aktyvumą, ugdant sveikos gyvensenos įgūdžius […]

  2022-12-02
 • Sportinis renginys ,,Futboliukas – džiugina“ ( projekto ,,Futboliukas“ tęsinys)

       2022-11-24d. pavakarę 16.00val. sulaukėme Šiaulių futbolo akademijos auklėtinės, Joniškio moterų futbolo klubo ,,Saned“ žaidėjos, Lietuvos mergaičių (U15) rinktinės narės Jotvilės Šapaitės. Ją sutiko ,,Futboliuko“ projekto dalyviai – ,,Čiauškučių“, ,,Kodėlčiukų“ ir ,,Bildukų“ grupių ugdytiniai. Kartu atlikome sportinę futbolininkų mankštą, stebėjome Jotvilės demonstruojamus pratimus su futbolo kamuoliu, patys bandėme juos pakartoti. Patikrinome ir Jotvilės gebėjimus […]

  2022-11-25
 • Aktyvaus judesio renginys ,,Sportuojantis koridorius“

  2022-11-10dieną mūsų įstaigos ugdytiniai buvo kviečiami sportuoti netradicinėse erdvėse: koridoriuje, laiptinėse, logopediniame kabinete. Vaikams paruošta fizinį aktyvumą skatinančių sportinių užduočių, labirintų, estafečių. Logopediniame kabinete sportavo vaikų liežuvėliai ir pirštukai, o laiptinių ir koridoriaus erdvėse – judėjo visas kūnas. Salėje vyko bėgimo užduotys ir mankštos pratimai. Vaikams priminta taisyklė: ,,Sportuodamas – saugau save ir savo draugus“, […]

  2022-11-10
 • ,,Obuoliadienis“

  2022-10-26 d. ,,Coliuko laboratorijoje“ ,,Nykštukų“, ,,Svajoklių“ ir ,,Smalsučių“ grupių mažieji kartu su Lina, kiškiu Sveikuoliu ir Aurelija G. tyrinėjo jo didenybę Obuolį. Aptarė spalvas, spaudė sultis, ragavo obuolienę, džiovintų obuolių skilteles ir kartu vėrė šviežių obuolių riekeles džiovinimui (obuolių girliandas). Sužinojo, ką ,,slepia“ obuolys po odele, ieškojo obuolio sėklyčių. Lina supažindino su obuolio vitaminų gausa. […]

  2022-10-31
 • „Futboliukas“ vėl darželyje

  Jau keletą metų Šiaulių lopšelis-darželis prisijungia prie įtraukiančio, sportinį bedradarbiavimą skatinančio ir gerą nuotaiką atnešančio projekto „Futboliukas“. Projekto tikslas – naudojant žaidimus ir „smagaus futbolo žaidimo kencepciją“ populiarinti šią sporto šaką,  suteikti praturtinančios patirties vaikams, sudominant juos ir ugdant jų talentus. Šių metų Spalio 27 dieną mūsų ugdymo įstaigoje buvo suorganizuotas projekto atidarymas. Dalyvavo trys  – „Čiauškučių“, […]

  2022-10-20
 • Respublikinė ikimokyklinių ugdymo įstaigų akcija ,,Mažoji mylia – 2022“

  2022-10-06 dieną Šiaulių lopšelio-darželio ,,Coliukė“ stadione skambėjo akcijos dalyvių klegesys, muzika, palaikymo šūksniai. Dalyvauti akcijoje susirinko apie 70 dalyvių iš ,,Coliukės“ lopšelio-darželio ir 15 dalyvių atvyko iš ,,Sigutės“ lopšelio-darželio. Aptarę ,,Mažosios mylios- 2022“ taisykles, padarę apšilimo mankštą, ištraukę bėgimo eilės numerį, dalyviai grupėmis rikiavosi prie starto linijos bėgimui. Kiti akcijos dalyviai, laukdami eilės – žaidė […]

  2022-10-07
 • „Bildukų“ mergaitės Šiaulių mergaičių futbolo festivalyje

  Neišsigandusios purškiančio lietučio, šlapios žolės, priešmokyklinio ugdymo „Bildukų“ mergaitės iškeliavo į mergaičių futbolo festivalį, kurį organizavo futbolo akademija „Šiauliai“. Mažosios futbolo mėgėjos dalyvavo įvairiose rungtyse – spyrė įvarčius, vertė kūgelius, žaidė futbolą susikibusios, mokėsi varinėti kamuolį. Kartu su meškiuku talismanu mankštinosi, mokėsi futbolo šūkį. Mergaitė grįžo pavargusios, bet labai laimingos, nes dalyvauti tokiuose renginiuose – […]

  2022-09-30
 • Akcija ,,Rieda ratai rateliukai“

  2022-09-22 Šiaulių lopšelio-darželio ,,Coliukė“ ugdytiniai visą rytmetį dalyvavo akcijoje ,,Rieda ratai rateliukai“(RIUKKPA). Emocijų ir geros nuotaikos kupini stebėjo vežiojamus draugus ir patys išbandė kelionę netradicinėmis ekologiškomis transporto priemonėmis – vežimaičiu ir karučiais, kuriuos traukė V.Kudirkos progimnazijos moksleiviai ( SKU pagalbininkai). Smagiai dardėjo, skanduodami: Rieda ratai rateliukai Dunda, tarška nuo kalniuko. Jei ratukai nedardės, Tai vaikiukai […]

  2022-09-22
 •    Sportinės iniciatyvos ,,Judanti klasė -2022“ REZULTATAI

                                  2022m. gegužės mėnesį Šiaulių lopšelio-darželio ,,Coliukė“ bendruomenė dalyvavo sportinėje iniciatyvoje ,,Judanti  klasė -2022“. Smagu džiaugtis aktyvaus judesio rezultatais. Rytines mankštas darėme lauke; Šokome aerobikos šokius; Pasivaikščiojimų metu žaidėme judrius žaidimus; Kūno kultūros užsiėmimai vyko lauke; Žaidėme futboliuką, tobulinome teniso įgūdžius; Dalyvavome ,,Futbolo festivalyje“ ir akcijoje ,,Judrūs vaikai – gamtos draugai“ – ,,Bildukai“ ir […]

  2022-05-19

Paieška

Laisvos vietos

Ankstyvojo amžiaus gr. – 0
3 m. amžiaus gr. – 2
3-4 m. amžiaus gr. – 0
5 m. amžiaus gr. – 0
Priešmokyklinėje gr. – 2

Renginių kalendorius

Gruodžio  2022
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Prisijunkite

Prisijunkite

Mes Facebook’e

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
© 2022 Šiaulių l-d „Coliukė“
NEĮGALIESIEMS