Vaikų fizinis aktyvumas

 • Tenisas lopšelyje-darželyje „Coliukė“

  Šiaulių lopšelis-darželis „Coliukė“ sėkmingai prisijungė prie respublikinio projekto „Tenisas vaikų darželyje“ (teniso integracija į švietimo bei ugdymo įstaigas). Projektą kuruojantis nusipelnęs Lietuvos teniso treneris Šarūnas Kulnys ugdymo įstaigoms išdalino inventorių teniso žaidimui. Prie inventoriaus gavome ir  rekomendacinio pobūdžio teniso treniruočių pamokų planus, kuriuos kūno kultūros pedagogė Aurelija jau integruoja į vaikų kūno kultūros pamokas darželyje. […]

  2021-05-03
 • „FAST herojai“ yra tarptautinis projektas, didinantis visuomenės žinias apie insulto simptomus ir tokiu būdu siekiantis, kad kuo daugiau vaikų galėtų džiaugtis kokybišku laiku su savo seneliais. Šią Pasaulio insulto organizacijos remiamą mokymo programą sukūrė Makedonijos universiteto  Švietimo ir socialinių mokslų fakultetas kartu su Iniciatyva „Angels“. Ugdymo procese vaikams draugiją palaiko Senjorai Herojai – Tomo seneliai. […]

  2021-04-20
 • Tarptautinė Miego diena

  Kovo 17 dieną ,,Svajoklių“ grupės vaikai ir auklėtojos minėjo Tarptautinę Miego dieną. Diena prasidėjo KITAIP: išplėstomis vaikų akimis ir klausimais: ,, -Ar tikrai rengtis pižamas?“, ,,-Ar dabar eisime miegoti?“, ,,-Kodėl?“ ir pan. Pamačius auklėtojos aprangą – ,,pasidavė“ provokacijai. Ugdomosios veiklos vyko grupės ir miegamojo erdvėse. Diskutavome apie miego svarbą žmogaus organizmui, apie ištikimus miego palydovus […]

  2021-03-18
 • ,,Sveikatiada 2021 – Olimpinės sporto šakos“

  „Bildukų“ grupės vaikai dalyvavo Šiaulių lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas“ organizuotoje  respublikinėje ikimokyklinių įstaigų priešmokyklinio, ikimokyklinio ugdymo grupių interaktyvioje viktorinoje ,,Sveikatiada 2021 – Olimpinės sporto šakos“. Interaktyvios viktorinos tikslas: skatinti ikimokyklinio, priešmokyklinio amžiaus vaikus domėtis olimpinėmis sporto šakomis per praktinę, kūrybinę ir žaidybinę veiklą plėtojant fizinio aktyvumo ir bendradarbiavimo įgūdžius. Komandos sudėtis: „Bildukų“  grupė ir PU pedagogės Asta ir Ligita, […]

  2021-03-17
 • LTMŽ projektas ,,Lietuvos Mažųjų žaidynės“

  Smagu, kad projekte ,,Lietuvos Mažųjų žaidynės“ Šiaulių lopšelio-darželio ,,Coliukė“ ugdytiniai dalyvauja vis drąsiau ir linksmiau. Vyksta I-ojo etapo veikla, kurią siūlo vis kiti treneriai video pamokėlėse. Jau išmokome rytinės mankštos pratimų kompeksus su žaisliukais, su kėdutėmis ir gimnastikos kilimėliais. Ieškome naujų erdvių, sunkesnius pratimus pritaikome pagal vaikų amžių. Tai nuostabus sprendimas šiuo pandemijos covid-19 karantino […]

  2021-03-02
 • Dalyvaujame „Sveikatiados“ konkurse “Pietų kovos“

  „Coliukės“ penkiamečiai ir šešiamečiai prisijungė prie naujo „Sveikatiados“ konkurso „Pietų kovos“. „Čiauškučių“ ir „Svajoklių“ grupių vaikai  pažiūrėjo  sveikatai palankių pietų šalies pamoką darželiams ir dalyvavo mįslių ringe, kurį atsiuntė „Sveikatiada“,  mankštino ne tik protą, bet ir kūną pagal „Just dance“, brain-breaks.com mankštas, o vyriausiems „coliukams“ teko iššūkis   dar įminti ir užkoduotas mįsles. Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Asta Želionienė […]

  2021-03-01
 • Startuojame ilgalaikiame  projekte „Sveikata visus metus 2021“

  „Coliukai“ įsijungė į projektą „Sveikata visus metus 2021“. Projekto organizatorius – Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras,  partneris – Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras. Projekto tikslas – padėti vaikams įgyti bendrą sveikatos suvokimą, ugdyti sveikatai naudingus gebėjimus, įpročius bei nuostatas, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, paskatinti juos rinktis sveiką gyvenimo būdą. „Coliukai“ jau pradėjo […]

  2021-02-19
 • ,,Sportuoju –  Lietuvai“

  Meilė gimtai šaliai… Kiekvienas ją supranta ir išreiškia savaip. Tai kodas, tūnantis mumyse, gautas kartu su atėjimu į šį pasaulį. 2021-02-18 d. Šiaulių lopšelio-darželio ugdytiniai meilę Lietuvai išreiškė aktyviai judėdami (itin aktualu šiuo pandemijos covid-19 laikotarpiu). Ugdytiniai rinkosi į salę (laikydamiesi saugos reikalavimų – po vieną grupę) pasipuošę sportinėmis aprangomis, nešini noru pasveikinti savo šalį. […]

  2021-02-19
 • Startuoja Lietuvos mažųjų žaidynės ( LTMŽ)

  Džiugi naujiena, kad didžiausias Lietuvoje vaikų fizinio aktyvumo skatinimo projektas “Lietuvos mažųjų žaidynės” pasiruošęs startuoti, o “coliukai” jau antrus metus dalyvauja šiame projekte, kurio  tikslas-didinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, tenkinant prigimtinį judėjimo poreikį ir skatinti Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, profesinę paramą ir pagalbą, ugdant sveikus ir fiziškai aktyvius […]

  2021-02-03

Paieška

Renginių kalendorius

Gegužės  2021
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31  

Prisijunkite

Prisijunkite

Mes Facebook’e

Steigėjas

Steigėjas
© 2021 Šiaulių l-d „Coliukė“
NEĮGALIESIEMS