Vaikų fizinis aktyvumas

 •    Sportinės iniciatyvos ,,Judanti klasė -2022“ REZULTATAI

                                  2022m. gegužės mėnesį Šiaulių lopšelio-darželio ,,Coliukė“ bendruomenė dalyvavo sportinėje iniciatyvoje ,,Judanti  klasė -2022“. Smagu džiaugtis aktyvaus judesio rezultatais. Rytines mankštas darėme lauke; Šokome aerobikos šokius; Pasivaikščiojimų metu žaidėme judrius žaidimus; Kūno kultūros užsiėmimai vyko lauke; Žaidėme futboliuką, tobulinome teniso įgūdžius; Dalyvavome ,,Futbolo festivalyje“ ir akcijoje ,,Judrūs vaikai – gamtos draugai“ – ,,Bildukai“ ir […]

  2022-05-19
 • Žygis pėsčiomis į Šiaulių sporto klubą ,,Atžalynas“

           2022-05-11 dieną 9.30 val. ,,Svajoklių“ grupės vaikai su auklėtojomis išsiruošė į pažintinę kelionę į sporto klubą ,,Atžalynas“. Keliavome pėsčiomis, grožėdamiesi pavasariu, pasikartodami kelių eismo taisykles, aptardami kelio ženklus. 10.30 val. kelionės tikslas – pasiektas! Ten mus sutiko treneris Stanislovas Kulikauskas – ramus, tvirtas vyras, nutiesęs kelią ne vienam sportininkui. Jis papasakojo apie dziudo […]

  2022-05-13
 • Pakopų dermė. Priešmokyklinukų užduotis: kaip saugiai ir lengvai pasiekti mokyklą.

  Nenumaldomai artėja laikas kada „Bildukų“ grupės vaikai paliks savo mylimą darželį. Rugsėjo 1-ąją vaikai jau pravers daugelio Šiaulių mokyklų duris. Nemažas būrelis „Coliukės“ priešmokyklinukų lankys šalia esančią Šiaulių Vincos Kudirkos mokyklą, su kuria darželis jau seniai draugauja. Tad gražų gegužės rytą, pasiėmę žemėlapį, mažieji pėsčiomis iškeliavo susipažinti su mokykla. Eidami vaikai stebėjo, kokias įstaigas reikės […]

  2022-05-10
 • RESPUBLIKINIO IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO LIETUVOS FUTBOLO 100-ČIUI PAMINĖTI „FUTBOLO FESTIVALIS“

      Šiaulių Gytarių dirbtinės dangos stadione (Kviečių g. 7) 2022.05.06 dieną 10.00 val. susirinko 100 vaikų iš 10 Šiaulių ikimokyklinių įstaigų smagiai švęsti gražią futbolo sukaktį. Renginio draugas Tigriukas pasirūpino geru oru ir puikia dalyvių nuotaika. Šventinį renginį pradėjome visuotine apšilimo mankšta. O po to ….laukė bendravimas su Tikrais futbolininkais😊😊😊 Mūsų įstaigos komandą ( […]

  2022-05-09
 • Lietuvos Mažųjų Žaidynės

  Šiame puikiame ir aktyvaus judesio kupiname Respublikiniame projekte, kurį globojo pirmoji ponia Diana Nausėdienė, dalyvavo net 43 800 vaikų ir 852 pedagogai iš  426 ugdymo įstaigų. Dalyviai 8 savaites aktyviai, žaismingai ir intensyviai sportavo įvairiose erdvėse su netradiciniu sportiniu inventoriumi: plastikiniais indeliais, kibirėliais, virvėmis, šalikėliais, kepurėlėmis, lankais, kamuoliais ir kt. 2022-04-27 dieną aidėjo baigiamieji ,,Lietuvos mažųjų […]

  2022-05-03
 • Respublikinė akcija „Judrūs vaikai – gamtos draugai“

  Šiaulių lopšelio-darželio „Coliukė“ , „Svajoklių“ ir „Bildukų“ grupių ugdytiniai ir mokytojai aktyviai dalyvavo švaros ir judesio pavasarinėje akcijoje. Švarinome aplinką už darželio ribų, o po to žaidėme švarioje pievoje. Tvarkydamiesi ir sportuodami įveikėme 1,620 kilometro. Oras lepino, nuotaika puiki. Smagu sportuoti švarioje gamtoje!

  2022-05-03
 • Lietuvos mažųjų žaidynės. I etapas

  Štai ir užbaigėme I-ą LTMŽ žaidynių etapą, išmokdami 7-os ir 8-os video pamokėlių pratimus ir žaidimus su vienkartiniais puodeliais ir kepurėlėmis. Tiems, kas aktyviai judėjo kartu ir mokėsi įdomių pratimų ir žaidimų ( net 8 savaites) – buvo nerealiai įdomu😊 Džiugina, kad papildėme kasdienines ugdomąsias veiklas aktyvaus judėjimo žaidimais, pratimais, siūlymais įvairių priemonių pagalba stiprinti […]

  2022-03-30
 • Miego diena

  Kovo 21 d. daugelyje Europos šalių minima Tarptautinė miego diena. Ja siekiama pabrėžti miego svarbą žmogaus gyvenimo kokybei. Lopšelis-darželis „Coliukė“ miego dieną minėjo kovo 18 d. Į darželį vaikai ir pedagogai rinkosi pasipuošę pižamomis. Panda su Nykštuku apsilankė darželio grupėse ir visiems vaikams papasakojo kodėl svarbus miegas, linkėjome gerų sapnų, atlikome  „pandos“ mankštą, pedagogai pasimatavo […]

  2022-03-23
 • Sporto žaidynės ,,Mažylių labirintas“

    2022-03-09 dieną ,,Svajoklių“ grupės ugdytinių komanda atstovavo Šiaulių lopšelį – darželį ,,Coliukė“ sporto žaidynėse ,,Mažylių labirintas“, vykusiose Šiaulių lengvosios atletikos ir sveikatingumo centre. Varžybų organizatoriai įspūdingai pristatė įvairias sporto šakas, treneriai paruošė praktinius sporto šakų pristatymus įvairiose erdvėse: krepšinio, taekwondo, lengvosios atletikos, jogos, ledo ritulio, žolės riedulio, bokso, orientavimosi sporto. Sudalyvavę, vaikai suprato, kad […]

  2022-03-10

Paieška

Renginių kalendorius

Birželio  2022
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30  

Prisijunkite

Prisijunkite

Mes Facebook’e

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
© 2022 Šiaulių l-d „Coliukė“
NEĮGALIESIEMS