Vaikų fizinis aktyvumas

 • Dalyvaujame „Sveikatiados“ konkurse “Pietų kovos“

  „Coliukės“ penkiamečiai ir šešiamečiai prisijungė prie naujo „Sveikatiados“ konkurso „Pietų kovos“. „Čiauškučių“ ir „Svajoklių“ grupių vaikai  pažiūrėjo  sveikatai palankių pietų šalies pamoką darželiams ir dalyvavo mįslių ringe, kurį atsiuntė „Sveikatiada“,  mankštino ne tik protą, bet ir kūną pagal „Just dance“, brain-breaks.com mankštas, o vyriausiems „coliukams“ teko iššūkis   dar įminti ir užkoduotas mįsles. Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Asta Želionienė […]

  2021-03-01
 • Startuojame ilgalaikiame  projekte „Sveikata visus metus 2021“

  „Coliukai“ įsijungė į projektą „Sveikata visus metus 2021“. Projekto organizatorius – Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras,  partneris – Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras. Projekto tikslas – padėti vaikams įgyti bendrą sveikatos suvokimą, ugdyti sveikatai naudingus gebėjimus, įpročius bei nuostatas, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, paskatinti juos rinktis sveiką gyvenimo būdą. „Coliukai“ jau pradėjo […]

  2021-02-19
 • ,,Sportuoju –  Lietuvai“

  Meilė gimtai šaliai… Kiekvienas ją supranta ir išreiškia savaip. Tai kodas, tūnantis mumyse, gautas kartu su atėjimu į šį pasaulį. 2021-02-18 d. Šiaulių lopšelio-darželio ugdytiniai meilę Lietuvai išreiškė aktyviai judėdami (itin aktualu šiuo pandemijos covid-19 laikotarpiu). Ugdytiniai rinkosi į salę (laikydamiesi saugos reikalavimų – po vieną grupę) pasipuošę sportinėmis aprangomis, nešini noru pasveikinti savo šalį. […]

  2021-02-19
 • Startuoja Lietuvos mažųjų žaidynės ( LTMŽ)

  Džiugi naujiena, kad didžiausias Lietuvoje vaikų fizinio aktyvumo skatinimo projektas “Lietuvos mažųjų žaidynės” pasiruošęs startuoti, o “coliukai” jau antrus metus dalyvauja šiame projekte, kurio  tikslas-didinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, tenkinant prigimtinį judėjimo poreikį ir skatinti Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, profesinę paramą ir pagalbą, ugdant sveikus ir fiziškai aktyvius […]

  2021-02-03
 • Dalyvaujame „Sveikatiados“ konkurse „Pusryčiai madinga“

  „Coliukai“ –priėmė „Svekatiados“ iššūkį ir dalyvauja konkurse „Pusryčiai madinga“. Auklėtojos grupėse su vaikais kalbėjo apie pusryčių naudą, sveikus maisto produktus, dėliojo sveiko maisto piramidę, „Čiauškučiai“ ir „Bildukai“ piešė savo sveikų pusryčių lėkštę, “ Nykštukų“ grupėje košę valgė tikri nykštukai,“ Svajokliai“ tapo tikrais kepėjais,  priešmokyklinukai savo žinias pasitikrino „Kahoot“ viktorinoje „Interaktyvi kelionė į maisto šalį“,  o kad […]

  2021-01-12
 • MANO SMAGIAUSIAS JUDRUS ŽAIDIMAS LAUKE  

    „ Bildukai“ – respublikinio konkurso „Mano smagiausias judrus žaidimas lauke“ dalyviai, kurio tikslas – stiprinti ikimokyklinio amžiaus vaikų sveikatą, skatinant įvairių formų ir rūšių fizinį aktyvumą. Konkurse dalyvavo 67—ios  Lietuvos švietimo įstaigos, 135 pedagogai ir jų ugdytiniai. Konkursas buvo vykdomas 2020 m. spalio-lapkričio mėn., priešmokyklinukai išbandė įvairius judriuosius žaidimus o konkursui priešmokyklinio ugdymo pedagogė […]

  2021-01-04
 • „Futboliukas“ vėl darželyje

  Spalio mėnesį darželyje startavo smagusis, vikrusis, įdomusis projektas „Futboliukas“. Šiais metais jame dalyvauja „Bildukų“, „Čiauškučių‘ ir „Svajoklių“ grupių vaikai. Spalio mėnesį vaikai kūrė „Futboliuko“ logotipą, taisykles, kurių laikysis visus metus, bei po truputį, nedideliais žingsneliais, pasinėrė į „futboliuko“ pasaulį. Šį mėnesį, mažieji mokėsi varytis kamuolį tiesiai, į šoną, apsivarant kliūtis. Labai gaila, kad dabartinė situacija […]

  2020-10-28
 • STEAM: „Diena be automobilio“

  Rugsėjo 22-oji minima kaip „Diena be automobilio“. Ta proga darželyje vyko ne tik tradicinės dviratukų ir paspirtukų lenktynės, bet ir orą neteršiančių tylių automobilių paradas, kuriuos, kartu su tėveliais pagamino vaikai ir grupių auklėtojos. Parade dalyvavo virš 40 įvairių transporto priemonių, o kas neturėjo savo – galėjo „pasivažinėti“ su draugo mašina. Kad „eismas“ vyktų sklandžiai […]

  2020-09-22
 • Nacionalinis žygis „Sveikas kaip ridikas“

  Nors moksliniai įrodymai neginčijami – fizinis aktyvumas teigiamai veikia visus žmogaus gyvenimo aspektus, remiantis Pasaulinės Sveikatos Organizacijos (PSO) duomenimis, Lietuva užima priešpaskutinę vietą fizinio aktyvumo srityje. Viena iš svarbiausių aplinkų, kurioje turi būti efektyviai stiprinamas vaikų fizinis aktyvumas, formuojama motyvacija ir daroma didžiausia įtaka jų sveiko gyvenimo būdo pasirinkimui yra ugdymo įstaiga. Mokykla ar darželis, […]

  2020-09-19

Paieška

Renginių kalendorius

Kovo  2021
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  

Prisijunkite

Prisijunkite

Mes Facebook’e

Steigėjas

Steigėjas
© 2021 Šiaulių l-d „Coliukė“
NEĮGALIESIEMS