Vaikų fizinis aktyvumas

 • Respublikinis projektas „Judam kartu“

  Nuo gegužės 10 vyko respublikinis projektas „Judam kartu“, į kurį prisijungė net 53 įstaigos iš visos Lietuvos. Projekto tikslas – skatinti vaikų ir bendruomenės narių fizinį aktyvumą kasdieninėje veikloje. Ačiū dalyviams ir projekto iniciatorei – auklėtojai Aurelijai Gudaitienei.

  2021-06-11
 • Iniciatyva „Judanti klasė“

  „Pasibaigė gegužės mėnesį organizuota iniciatyva „Judanti klasė“. Tikimės, kad šis projektas visiems padovanojo nemažai gerų akimirkų, puikią nuotaiką bei suartino mokyklų bendruomenes“ – tokiais žodžiais dėkoja mums už dalyvavimą iniciatyvos organizatoriai.

  2021-06-09
 • LTMŽ II etapas  „Sportuojam kartu“

  Gegužės 13 d.  sportiškai nusiteikę rinkosi visų grupių vaikai, auklėtojos, auklėtojų padėjėjos, vadovai, kiti darbuotojai į LTMŽ ( Lietuvos mažųjų žaidynių)  II etapą – sporto šventę „Sportuojam kartu“, kurią organizavo kūno kultūros pedagogė, LTMŽ koordinatorė Aurelija Gudaitienė. Beveik 80 vaikų mankštinosi, išbandė  nuotaikingas fizinio aktyvumo rungtis: taiklumo, vikrumo, ištvermės, koordinacijos, pusiausvyros užduotis, ugdė garbingo varžymosi, komandinius […]

  2021-05-14
 • Orientacinis žygis pėsčiomis į Šiaulių lopšelį-darželį ,,Sigutė“

  Šiaulių lopšelio-darželio ,,Coliukė“ ,,Svajoklių“(4-5m.) grupės ugdytiniai su Aurelija ir Regina gegužės 12 dieną pasiryžo dalyvauti sportiniame orientaciniame žygyje, kurį organizavo lopšelis-darželis „Sigutė“.  Startavę 9.30 val. ,,Coliukės“ darželyje, vadovaudamiesi žemėlapiu, iškeliavome aplankyti ,,Sigutės“ lopšelio-darželio vaikų. Skatino smalsumas, ar pavyks pasiekti kelionės tikslą? Pakeliui stebėjome žemėlapyje pažymėtus objektus: ,,UAB ,,Kensa“, ,,Naujoji Rūta“, ,,Venta“, ,,Gubernija“. Nepavargti padėjo puikus […]

  2021-05-12
 • Respublikinis projektas „Judam kartu“

  Šiandien prasidėjo respublikinis projektas „Judam kartu“, kurį organizuoja mūsų darželio komanda. Projekto metu bus paskelbti penki iššūkiai, į kuriuos įsitrauks daug lopšelių-darželių iš visos Lietuvos. Pirmą iššūkį jau įveikėme – pasportavome su mylimu personažu Kempiniuku. Dar galima registruotis į projektą. Daugiau informacijos rasite facebook grupėje „Judam kartu“. Projekto partneris – Šiaulių visuomenės sveikatos biuras. Pajudėkim […]

  2021-05-10
 • Iniciatyva „Užlipk aukščiau, pažvelk plačiau“

  INICIATYVA „UŽLIPK AUKŠČIAU, PAŽVELK PLAČIAU“ ORGANIZAVIMO REKOMENDACIJOS   BENDROSIOS NUOSTATOS   Šiaulių lopšelis-darželis ,,Coliukė“ tęsia 2020 m. organizuotos aktyvios iniciatyvos/žygio pėsčiomis ,,Stop. Atgal. Noriu apkabint, bet dar reikės palaukt“  tradicijas ir kartu su Šiaulių visuomenės sveikatos biuru kviečia šiauliečius ir kitų miestų gyventojus  įsitraukti į iniciatyvą „Užlipk aukščiau, pažvelk plačiau“, skirtą šeimos mėnesiui paminėti. Šia […]

  2021-05-09
 • Tenisas lopšelyje-darželyje „Coliukė“

  Šiaulių lopšelis-darželis „Coliukė“ sėkmingai prisijungė prie respublikinio projekto „Tenisas vaikų darželyje“ (teniso integracija į švietimo bei ugdymo įstaigas). Projektą kuruojantis nusipelnęs Lietuvos teniso treneris Šarūnas Kulnys ugdymo įstaigoms išdalino inventorių teniso žaidimui. Prie inventoriaus gavome ir  rekomendacinio pobūdžio teniso treniruočių pamokų planus, kuriuos kūno kultūros pedagogė Aurelija jau integruoja į vaikų kūno kultūros pamokas darželyje. […]

  2021-05-03
 • „FAST herojai“ yra tarptautinis projektas, didinantis visuomenės žinias apie insulto simptomus ir tokiu būdu siekiantis, kad kuo daugiau vaikų galėtų džiaugtis kokybišku laiku su savo seneliais. Šią Pasaulio insulto organizacijos remiamą mokymo programą sukūrė Makedonijos universiteto  Švietimo ir socialinių mokslų fakultetas kartu su Iniciatyva „Angels“. Ugdymo procese vaikams draugiją palaiko Senjorai Herojai – Tomo seneliai. […]

  2021-04-20
 • Tarptautinė Miego diena

  Kovo 17 dieną ,,Svajoklių“ grupės vaikai ir auklėtojos minėjo Tarptautinę Miego dieną. Diena prasidėjo KITAIP: išplėstomis vaikų akimis ir klausimais: ,, -Ar tikrai rengtis pižamas?“, ,,-Ar dabar eisime miegoti?“, ,,-Kodėl?“ ir pan. Pamačius auklėtojos aprangą – ,,pasidavė“ provokacijai. Ugdomosios veiklos vyko grupės ir miegamojo erdvėse. Diskutavome apie miego svarbą žmogaus organizmui, apie ištikimus miego palydovus […]

  2021-03-18

Paieška

Renginių kalendorius

Liepos  2021
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Prisijunkite

Prisijunkite

Mes Facebook’e

Steigėjas

Steigėjas
© 2021 Šiaulių l-d „Coliukė“
NEĮGALIESIEMS