Vaikų fizinis aktyvumas

 • ,,Rieda ratai rateliukai“(RIUKKPOS organizuota akcija tarptautinei dienai be automobilio paminėti)

  2021-09-22d. 10.00 val. Šiaulių lopšelio-darželio ,,Coliukė“ žaidimų aikštyne skambėjo įvairių signalų garsai. Įstaigos ugdytiniai aktyviai dalyvavo akcijoje, skirtoje Tarptautinei dienai be automobilio paminėti. Prisiminė Amsiaus patarimus ir į darželį atvyko su pačių pasigamintais vairais-,,pėškomobiliais“, kurių kuras- pačių vaikų kojos. Aurelija ir Rita pateikė rimtų, juokingų ir įdomių klausimų apie automobilių rūšis, ženklus, greitį,signalų garsus…Kuo ir […]

  2021-09-23
 • Aktyvaus judumo savaitės renginys ,,Diena be automobilio“

  2021-09-21 d. rytmetį  Šiaulių lopšelio-darželio ,,Coliukė“ vaikus nustebino žaidimų aikštyne apsilankęs policijos draugas Amsis. Jis kiekvieną rudenį pasirodo netikėtai, kad primintų vaikams apie elgesį kelyje, šviesoforo spalvų reikšmes, judėjimo naudą, transporto priemonių įvairovę ir pan. Pataria, kokias gamtą tausojančias transporto priemones rinktis, kaip teisingai naudoti saugos priemones, važiuojant dviračiais, paspirtukais, riedučiais, modeliuoja situacijas sankryžose, nepamiršta […]

  2021-09-23
 • Atidarytas „Linksmųjų pėdučių“ takelis

  Darželio bendruomenės pagalba įrengtas ‘Linksmųjų pėdučių takelis“. Vaikai su tėveliais atnešė kankorėžių, pririnko akmenukų, atrideno medžio ripkelių takelio užpildymui. Dabar vaikai kasdien galės mankštinti ir masažuoti kojas basų kojų take. Kviečiame apsilankyti.  

  2021-07-29
 • Respublikinis projektas „Judam kartu“

  Nuo gegužės 10 vyko respublikinis projektas „Judam kartu“, į kurį prisijungė net 53 įstaigos iš visos Lietuvos. Projekto tikslas – skatinti vaikų ir bendruomenės narių fizinį aktyvumą kasdieninėje veikloje. Ačiū dalyviams ir projekto iniciatorei – auklėtojai Aurelijai Gudaitienei.

  2021-06-11
 • Iniciatyva „Judanti klasė“

  „Pasibaigė gegužės mėnesį organizuota iniciatyva „Judanti klasė“. Tikimės, kad šis projektas visiems padovanojo nemažai gerų akimirkų, puikią nuotaiką bei suartino mokyklų bendruomenes“ – tokiais žodžiais dėkoja mums už dalyvavimą iniciatyvos organizatoriai.

  2021-06-09
 • LTMŽ II etapas  „Sportuojam kartu“

  Gegužės 13 d.  sportiškai nusiteikę rinkosi visų grupių vaikai, auklėtojos, auklėtojų padėjėjos, vadovai, kiti darbuotojai į LTMŽ ( Lietuvos mažųjų žaidynių)  II etapą – sporto šventę „Sportuojam kartu“, kurią organizavo kūno kultūros pedagogė, LTMŽ koordinatorė Aurelija Gudaitienė. Beveik 80 vaikų mankštinosi, išbandė  nuotaikingas fizinio aktyvumo rungtis: taiklumo, vikrumo, ištvermės, koordinacijos, pusiausvyros užduotis, ugdė garbingo varžymosi, komandinius […]

  2021-05-14
 • Orientacinis žygis pėsčiomis į Šiaulių lopšelį-darželį ,,Sigutė“

  Šiaulių lopšelio-darželio ,,Coliukė“ ,,Svajoklių“(4-5m.) grupės ugdytiniai su Aurelija ir Regina gegužės 12 dieną pasiryžo dalyvauti sportiniame orientaciniame žygyje, kurį organizavo lopšelis-darželis „Sigutė“.  Startavę 9.30 val. ,,Coliukės“ darželyje, vadovaudamiesi žemėlapiu, iškeliavome aplankyti ,,Sigutės“ lopšelio-darželio vaikų. Skatino smalsumas, ar pavyks pasiekti kelionės tikslą? Pakeliui stebėjome žemėlapyje pažymėtus objektus: ,,UAB ,,Kensa“, ,,Naujoji Rūta“, ,,Venta“, ,,Gubernija“. Nepavargti padėjo puikus […]

  2021-05-12
 • Respublikinis projektas „Judam kartu“

  Šiandien prasidėjo respublikinis projektas „Judam kartu“, kurį organizuoja mūsų darželio komanda. Projekto metu bus paskelbti penki iššūkiai, į kuriuos įsitrauks daug lopšelių-darželių iš visos Lietuvos. Pirmą iššūkį jau įveikėme – pasportavome su mylimu personažu Kempiniuku. Dar galima registruotis į projektą. Daugiau informacijos rasite facebook grupėje „Judam kartu“. Projekto partneris – Šiaulių visuomenės sveikatos biuras. Pajudėkim […]

  2021-05-10
 • Iniciatyva „Užlipk aukščiau, pažvelk plačiau“

  INICIATYVA „UŽLIPK AUKŠČIAU, PAŽVELK PLAČIAU“ ORGANIZAVIMO REKOMENDACIJOS   BENDROSIOS NUOSTATOS   Šiaulių lopšelis-darželis ,,Coliukė“ tęsia 2020 m. organizuotos aktyvios iniciatyvos/žygio pėsčiomis ,,Stop. Atgal. Noriu apkabint, bet dar reikės palaukt“  tradicijas ir kartu su Šiaulių visuomenės sveikatos biuru kviečia šiauliečius ir kitų miestų gyventojus  įsitraukti į iniciatyvą „Užlipk aukščiau, pažvelk plačiau“, skirtą šeimos mėnesiui paminėti. Šia […]

  2021-05-09

Paieška

Renginių kalendorius

Spalio  2021
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Prisijunkite

Prisijunkite

Mes Facebook’e

Steigėjas

Steigėjas
© 2021 Šiaulių l-d „Coliukė“
NEĮGALIESIEMS