„Kaip kūrybiškai ir kokybiškai įgyvendinti atnaujintą priešmokyklinio ugdymo programą?

Šių metų rugsėjį Lietuvos švietimo sistemoje startavo atnaujinta priešmokyklinio ugdymo bendroji programa. „Mes pasiruošusios pokyčiams –teigia mūsų įstaigos PU komanda. Nacionalinė švietimo agentūra įgyvendina Europos socialinio fondo lėšomis finansuojamą projektą „Skaitmeninio ugdymo turinio kūrimas ir diegimas“, kurio tikslas – atnaujinti PUBP ugdymo turinį ir užtikrinti veiksmingą jo diegimą.  Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Asta Želionienė  projekte „Skaitmeninio ugdymo turinio kūrimas ir diegimas“ dirbo PU metodininke ( lektore), kartu su atnaujintos PUBP  rengėjų ir lektorių komanda rengė medžiagą pagal atnaujintą PUBP ir vedė mokymus Lietuvos  PU mokytojų ir vadovų komandoms , o PU mokytoja Ligita Petkuvienė ir pavaduotoja Ramūnė Kriskuvienė turėjo galimybę dalyvauti šio projekto mokymuose  „Kaip kūrybiškai ir kokybiškai įgyvendinti atnaujintą priešmokyklinio ugdymo programą?“, gilintis į atnaujinta PUBP, aptarti programos turinio kaitą, kompetencijų ir ugdymo sričių integralumą, planavimą bei  vertinimą.

Paieška

Laisvos vietos

Ankstyvojo amžiaus gr. – 0
3 m. amžiaus gr. – 2
3-4 m. amžiaus gr. – 0
5 m. amžiaus gr. – 0
Priešmokyklinėje gr. – 2

Renginių kalendorius

Gruodžio  2022
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Prisijunkite

Prisijunkite

Mes Facebook’e

Projektai

Projektai

Steigėjas

Steigėjas
© 2022 Šiaulių l-d „Coliukė“
NEĮGALIESIEMS