Interaktyvus priešmokyklinukų  rytmetys „KAIP PAŽINTI LIETUVĄ“

Kovo 11-osios proga Šiaulių miesto priešmokyklinukai jungėsi į interaktyvų rytmetį pasitikrinti žinias apie Lietuvą, kurį organizavo Šiaulių lopšelis –darželis „Coliukė“. Tikslas- skatinti Šiaulių miesto priešmokyklinio ugdymo pedagogų tarpusavio bendradarbiavimą, kuriant užduotis ir organizuojant interaktyvų rytmetį. Renginyje „Kaip pažinti Lietuvą“ dalyvavo 12 Šiaulių miesto priešmokyklinio ugdymo grupių iš šveitimo įstaigų: lopšelio –darželio „ Coliukė“, „Drugelis „ Pasaka“, „Trys nykštukai“ „Žiburėlis“, „Ąžuoliukas“,  „Žirniukas“ , „Bangelė‘, „Klevelis“, Šiaulių Petro Avižinio ugdymo centro, Romuvos progimnazijos,, VšĮ „Mūsų kiemelis“,   kurios atsitiktine tvarka  buvo suskirstytos į poras, o kovo 10 d., 10 val.   vieningai jungėsi į virtualius susitikimus, kurių metu vaikai iškilmingai klausėsi Lietuvos himno, prisistatė vieni kitiems, deklamavo eilėraščius, uždavinėjo klausimus ( ir juos atsakinėjo), kūrė bendrą darbą. Džiugu, kad visos įstaigos labai originaliai ir kūrybiškai organizavo savo rytmečius: vieni žaidė „Kahoot!“ viktorinas, kiti lietuvių liaudies žaidimus, vieni gamino Šiaulių simbolį –saulę, kita komanda -iš konstruktorių gamino Lietuvos vėliavą,  o dar kiti -ąžuolų giraitę.

Šiaulių lopšelio-darželio „Coliukė“ priešmokyklinio ugdymo grupės „Bildukai“ vaikai, PU mokytojos  Asta ir Ligita  virtualiai susitiko su Šiaulių lopšelio-darželio „Žiburėlis“ priešmokyklinio ugdymo grupe „Raidelės“ ir jų mokytoja Ieva. Zoom vaizdo susitikime vaikai renginį pradėjo Lietuvos himnu, prisistatė vieni kitiems baigdami frazę „Myliu Lietuvą, nes…“ , uždavė vieni kitiems klausimus apie Lietuvos šventes, lankytinas vietas, Lietuvos simbolius, žaidė „Kahoot!“  viktoriną „Kaip pažinti Lietuvą“, atliko kūrybinę užduotį –trispalvį savo delno spaudą  „Pasveikinkime Lietuvą“, o renginį užbaigė smagia šiais metais „Eurovizijoje“ Lietuvą atstovaujančios grupės „The Roop“ daina „Discoteque“. 

Mokytojos džiaugėsi, kad vaikai daug žino apie Lietuvą, jos simbolius, legendą apie Vilniaus įkūrimą, žymias vietas, žino, kas pavaizduota ant Puntuko akmens, kas yra nacionalinis Lietuvos paukštis ir gėlė, turi daug žinių ir apie  savo miestą, įvardija, kas yra Šiaulių meras, atpažįsta Šiaulių herbą, lankytinas vietas: Kryžių kalną, Auksinį berniuką, Geležinę lapę.

Idėja suburti priešmokyklinio ugdymo mokytojus ir priešmokyklinukus susitikti virtualioje erdvėje pasitikrinti žinias apie Lietuvą, iš tiesų pasiteisino, nes ir vaikai, ir mokytojos  dalinosi savo įspūdžiais, patyrė džiugių emocijų, įgijo naujos patirties, bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžių, o svarbiausia- kartu šventė Lietuvos gimtadienį.

Paieška

Renginių kalendorius

Balandžio  2021
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30  

Prisijunkite

Prisijunkite

Mes Facebook’e

Steigėjas

Steigėjas
© 2021 Šiaulių l-d „Coliukė“
NEĮGALIESIEMS