Interaktyvus patirtinio ugdymo projektas „Priešmokyklinuko mokyklėlė“

Priešmokyklinio ugdymo grupės pedagogės Asta Želionienė ir Ligita Šapienė kartu su „Bildukų“ grupės vaikais dalyvavo jau tradiciniu tapusiame projekte „Priešmokyklinuko mokyklėlė“, kurį koordinavo Šiaulių „Dermės“ mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyrius, o projekto partneriais tapo Šiaulių lopšelis-darželis „Pasaka“, „Žirniukas“, „Ąžuoliukas“ ir „Coliukė“. Į interaktyvų patirtinį ugdymo projektą įsijungė įsijungė 17 pedagogų iš Šiaulių lopšelių –darželių „ Coliukė“, „Pasaka“, „Ąžuoliukas“, „Žirniukas“, „Bitė“, „Ežerėlis“, „Vaikystė“, „Varpelis“, „Trys nykštukai“, Romuvos progimnazijos, Petro Avižonio ugdymo centro, „Dermės“ mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriaus. Uždaroje facebook grupėje dalyviams buvo paskelbtos penkios užduotys – iššūkiai kiekvienai kompetencijai. Sveikatos kompetencijai reikėjo atlikti užduotį „Vitaminų žaidimai: paragauk, atpažink, sukurk“, pažinimo kompetencijai – sužaisti „Kahoot viktoriną „Ar žinai?“, socialinei kompetencijai – pasidalinus poromis pagaminti oro balioną, komunikavimo-atkoduoti mįsles su QR kodo skaitytuvu, o mįslių įminimus-užrašyti, nupiešti ar nulipdyti, o meninei kompetencijai vaikai kūrė papuošalą – dovaną mamai. Priešmokyklinio ugdymo grupėje kompetencijos ir bendrieji gebėjimai ugdomi integraliai veiklos metu, o optimalus ( pagal individualias galias) ugdymosi pasiekimų – kompetencijų lygis sudaro ir užtikrina vaiko mokyklinę brandą. Smagu, kad projektas subūrė Šiaulių miesto priešmokyklinio ugdymo pedagogus dalintis idėjomis, lavinti skaitmeninį raštingumą, bendravimo, bendradarbiavimo įgūdžius, o priešmokyklinukus įveikti iššūkius ir pasitikrinti savo žinias.

Paieška

Renginių kalendorius

Liepos  2021
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Prisijunkite

Prisijunkite

Mes Facebook’e

Steigėjas

Steigėjas
© 2021 Šiaulių l-d „Coliukė“
NEĮGALIESIEMS