Interaktyvi vaikiškos knygos paminėjimo diena

Šiaulių lopšelyje-darželyje „Coliukė“ aktyviai paminėta Tarptautinė vaikų knygos diena, kuri švenčiama kartu su pasakų kūrėjo Hanso Kristijano Anderseno (1805-1875) gimtadieniu – balandžio 2 –ąją.  Dienos veiklos prasidėjo nuotoliniu renginiu, kurį kartu vedė Šiaulių Jovaro progimnazijos 3B klasės mokiniai. Netikėtai į renginio eterį prisijungusi knygelės herojė iš itin populiarios vaikiškos knygelės Kakė Makė su Netvarkos Nykštuku pakvietė „Coliukus“ į lauko bibliotekos atidarymą. Tuo tarpu trečiokai ne tik skaitė K. Kasparavičiaus kūrinį „Kietas įvykis“ ir uždavinėjo vaikams įvairius klausimus, bet kartu ir demonstravo animacinį filmuką. Pasiklausius pasakėlės apie riešutus, visi renginio dalyviai buvo pakviesti sužaisti Kahoot viktoriną. Nors ir labai stengėsi „Bildukų“ ir „Čiauškučių“ grupių vaikai, bet  viktoriną laimėjo trečiokai. Po nuotolinio renginio vaikai grupėse atliko eksperimentus su riešutais.

Lauko bibliotekėlės atidarymas vyko taip pat kartu su Kake Make bei Netvarkos Nykštuku. Perkirpę raudoną juostelę, veikėjai pakvietė vaikus ne tik žaisti kompiuterinius žaidimus, bet ir skaityti daug knygelių, kurias bus galima rasti ir lauke, erdvėje „Pušies paunksmė“. Tarptautinės vaikiškos knygos dienos minėjimas truko visą savaitę. Vaikai namuose skaitė daug knygelių, piešė joms iliustracijas, o atsinešę į darželį sukabino savo piešinius į parodą. Grupėse rytmečiai vyko persirengus mėgstamais pasakų veikėjais. Tuo siekiama kuo labiau paskatinti vaikus skaityti.

Paieška

Renginių kalendorius

Balandžio  2021
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30  

Prisijunkite

Prisijunkite

Mes Facebook’e

Steigėjas

Steigėjas
© 2021 Šiaulių l-d „Coliukė“
NEĮGALIESIEMS