Interaktyvi konferencija „MANO STEAM  EKSPERIMENTAS“

Gruodžio 11 dieną „Bildukų“ grupės komanda: Jonas, Ieva ir  priešmokyklinio ugdymo pedagogė Asta Želionienė dalyvavo Šiaulių miesto švietimo įstaigų  priešmokyklinio ugdymo grupių ugdytinių interaktyvioje konferencijoje „MANO STEAM EKSPERIMENTAS“, kurią organizavo Šiaulių lopšelis – darželis ‚Žiburėlis“. Konferencijoje dalyvavo 10 Šiaulių miesto švietimo įstaigų komandų. Virtualioje konferencijoje „Bildukų“ komanda pristatė pranešimą „Bandymas „GELTONA, ŽALIA, RAUDONA“( parengtas PowerPoint programa), kuriame turėjo  atsispindėti eksperimento atlikimo eiga, išvados. Dalyvavimas vaikų konferencijoje – tai nauja patirtis Ievai ir Jonui, kuri leido vaikams  ne tik pagilini žinias per patirtinę veiklą, patirti tyrinėjimo ir atradimo džiaugsmą, tačiau lavino ir viešo kalbėjimo įgūdžius: praplėtė žodyną, lavino samprotavimo įgūdžius, gebėjimus bendrauti ir bendradarbiauti virtualioje aplinkoje. Pranešėjams bus išduodamos padėkos už dalyvavimą, bus parengtas pranešimų katalogas „Mano STEAM eksperimentas“, todėl bus galimybė išbandyti patikusius  bandymus ir eksperimentus.

 

 

Paieška

Renginių kalendorius

Sausio  2021
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Prisijunkite

Prisijunkite

Mes Facebook’e

Steigėjas

Steigėjas
© 2021 Šiaulių l-d „Coliukė“
NEĮGALIESIEMS