Iniciatyva „Užlipk aukščiau, pažvelk plačiau“

INICIATYVA „UŽLIPK AUKŠČIAU, PAŽVELK PLAČIAU“

ORGANIZAVIMO REKOMENDACIJOS

 

BENDROSIOS NUOSTATOS

 

Šiaulių lopšelis-darželis ,,Coliukė“ tęsia 2020 m. organizuotos aktyvios iniciatyvos/žygio pėsčiomis ,,Stop. Atgal. Noriu apkabint, bet dar reikės palaukt“  tradicijas ir kartu su Šiaulių visuomenės sveikatos biuru kviečia šiauliečius ir kitų miestų gyventojus  įsitraukti į iniciatyvą „Užlipk aukščiau, pažvelk plačiau“, skirtą šeimos mėnesiui paminėti.

Šia savanoriška iniciatyva siekiame  suburti šeimos narius bei jų artimuosius,  kaimynus, draugus bendram tikslui – įdomiomis formomis plėtoti fizinį aktyvumą, gerinti emocinę sveikatą, patirti bendrumo jausmą.

 Užlipk aukščiau, pažvelk plačiau“– tai tokia iniciatyva, kurioje visi kartu ir kiekvienas atskirai stengsis įsitraukti į aktyvią fizinę veiklą užlipdamas į bokštą, kalną, piliakalnį, pilį, lają, kopą ir pan., nesvarbu kur būtų jūsų pasirinktas objektas: arti Jūsų gyvenamos vietos, Jūsų mieste, rajone, ar kituose Lietuvos miestuose rajonuose, o gal kitose šalyse.

 

INICIATYVOS ORGANIZAVIMAS

 

 1. Iniciatyvoje gali dalyvauti šeimos nariai bei jų artimieji, kaimynai, draugai (gyvenantys kituose miestuose ir/ar šalyse).
 2. Iniciatyva „Užlipk aukščiau, pažvelk plačiau“ organizuojama nuo 2021 m. gegužės 10 iki birželio 11 d.
 3. Iniciatyva turi būti organizuojama vadovaujantis sveikatos apsaugos ministro, valstybinio lygio ekstremalios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimais. Už dalyvių fizinį saugumą atsako patys dalyviai.
 4. Keliaujant pėsčiomis ir aplankant aukščiausius objektus kviečiame pasitelkti kūrybiškumą, įvairias fizinio aktyvumo formas ir būdus, kurie keltų nuotaiką, skatintų judėti.
 5. Iniciatyvos dalyviai, lipdami į pasirinktą objektą (bokštą, kalną, piliakalnį, pilį, lają, kopą ir pan.), kviečiami fotografuoti, filmuoti leidžiamas akimirkas, o pasibaigus iniciatyvai pasidalinti užfiksuotomis akimirkomis.
 6. Iniciatyvos laikotarpiu nuotraukas, jų koliažus ar filmuotą medžiagą kviečiame patalpinti nuorodoje, kuri bus paskelbta viešoje socialinio tinklo „Facebook“ grupėje „Projektas „Judam kartu“ https://www.facebook.com/groups/512661496405297
 7. Visa informacija apie iniciatyvą bus patalpinta Šiaulių lopšelio-darželio „Coliukė“ interneto svetainėje coliuke.tavodarzelis.lt  bei „Facebook“ paskyroje „Šiaulių l/d „Coliukė“, ikimokyklinukas.lt, Šiaulių miesto visuomenės sveikatos biuro tinklalapyje.
 8. Prie įkeltos nuotraukos, koliažo ar video įrašo turėtų būti užrašyta: vietovės pavadinimas, aplankyto objekto pavadinimas, objekto aukštis, trumpas palinkėjimas, šūkis, moto ir pan. Vardo ir pavardės nurodyti nebūtina.
 9. Pateikdami nuotraukas, koliažus, filmuota medžiagą dalyviai patvirtina, kad jų atsiųsti duomenys būtų naudojami iniciatyvos viešinimo tikslais. Nuotraukos gali būti ir prastesnės kokybės arba su vandens ženklais, taip jas saugant nuo plagijavimo.

 

BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

 

 1. Papildomą informaciją apie iniciatyvos organizavimą suteiks Šiaulių lopšelio-darželio ,,Coliukė“ direktorė Eugenija Vaičaitytė tel. 868377662, direktorės pavaduotoja ugdymui Ramūnė Kriskuvienė tel. 865749619, el paštu coliuke@splius.lt
 2. Jei Jus sudomino iniciatyva „Užlipk aukščiau, pažvelk plačiau“ savo geru pavyzdžiu įnorinkite kitus.

Paieška

Renginių kalendorius

Birželio  2021
Pi An Tr Ke Pe Še Se
   
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30  

Prisijunkite

Prisijunkite

Mes Facebook’e

Steigėjas

Steigėjas
© 2021 Šiaulių l-d „Coliukė“
NEĮGALIESIEMS